Қызылорда қаласы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 09 қарашадағы № 6395 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қарашада № 5648 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары-Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 317 бұйрығына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласы бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тізіміне қосу үшін субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша өтінімді ұсыну мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Молдабаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы А. Шәменов
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "9" қарашадағы
№ 6395 қаулысына қосымша
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша өтінімді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдары
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің басталуы
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің аяқталуы
1
Күріш
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
2
Дәндік жүгері
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
3
Ашық топырақта, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолдана отырып өсіретін дәндік жүгері
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
4
Майлы дақылдар
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
5
Картоп
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
6
Ашық топырақта, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолдана отырып өсіретін картоп
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
7
Көкөністер
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
8
Ашық топырақта, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолдана отырып өсіретін көкөністер
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
9
Бақшалық дақылдар
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
10
Ашық топырақта, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолдана отырып өсіретін бақшалық дақылдар
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
11
Қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін көкөніс дақылдары (фермерлік жылыжайлар) (екі дақыл айналымы)
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
12
Сүрлемдік жүгері
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
13
Ашық топырақта, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолдана отырып өсіретін сүрлемдік жүгері
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
14
Бірінші жылғы бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл
15
Екінші және үшінші жылғы бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер
18.11.2016 жыл
12.12.2016 жыл

Об определении сроков предоставления заявки на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Кызылорды
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 09 ноября 2016 года № 6395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 ноября 2016 года № 5648. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июля 2016 года № 317 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Кызылорда, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города М.Молдабаеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города А. Шаменов
Приложение
к постановлению акимата
города Кызылорда
от "9" ноября 2016 года № 6395
Сроки предоставления заявки на получениее субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
приоритетные сельскохозяйственные культуры
Сроки начала предоставления заявки
Сроки окончания предоставления заявки
1
Рис
18.11.2016 год
12.12.2016 год
2
Кукуруза на зерно
18.11.2016 год
12.12.2016 год
3
Овощи, возделываемые на открытом грунте с применением систем капельного орошения промышленного образца
18.11.2016 год
12.12.2016 год
4
Масличные культуры
18.11.2016 год
12.12.2016 год
5
Картоп
18.11.2016 год
12.12.2016 год
6
Картофель, возделываемый на открытом грунте с применением систем капельного орошения промышленного образца
18.11.2016 год
12.12.2016 год
7
Овощи
18.11.2016 год
12.12.2016 год
8
Овощи, возделываемые на открытом грунте с применением систем капельного орошения промышленного образца
18.11.2016 год
12.12.2016 год
9
Бахчевые культуры
18.11.2016 год
12.12.2016 год
10
Бахчевые культуры, возделываемые на открытом грунте с применением систем капельного орошения промышленного образца
18.11.2016 год
12.12.2016 год
11
Овощные культуры, возделываемые в условиях защищенного грунта (фермерские теплицы) (два культурооборота)
18.11.2016 год
12.12.2016 год
12
Кукуруза на силос
18.11.2016 год
12.12.2016 год
13
Кукуруза на силос, возделываемая на открытом грунте с применением систем капельноно орошения промышленного образца
18.11.2016 год
12.12.2016 год
14
Многолетние бобовые травы первого года жизни
18.11.2016 год
12.12.2016 год
15
Многолетние бобовые травы второго и третьего года жизни
18.11.2016 год
12.12.2016 год