Тасбөгет кентінің көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда қаласы Тасбөгет кенті әкімінің 2016 жылғы 01 ақпандағы № 1037 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 наурызда № 5387 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 12 желтоқсандағы №4 қорытындысына сәйкес Тасбөгет кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы Тасбөгет кентінің келесі көшелеріне:
1) №1 жобалық көшесіне "Қыпшақбай Юсуповтың" есімі;
2) №3 жобалық көшесіне "Әлжан Жалғасбаевтың" есімі;
3) №5 жобалық көшесіне "Сыздық Шажанбаевтың" есімі;
4) №7 жобалық көшесіне "Қамранбай Байдәулетовтің" есімі;
5) №9 жобалық көшесіне "Қалжан Тілеубергеновтің" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тасбөгет кенті әкімінің орынбасары Е.Рахматуллаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасбөгет кентінің әкімі Ж. Алиев

О присвоении наименований улиц поселка Тасбогет
Решение акима поселка Тасбогет города Кызылорда от 01 февраля 2016 года N 1037. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 марта 2016 года № 5387
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 12 декабря 2015 года № 4 аким поселка Тасбогет РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Тасбогет города Кызылорда:
1) проектную улице № 1 имя "Қыпшақбай Юсупова";
2) проектную улице № 3 имя "Әлжан Жалғасбаева";
3) проектную улице № 5 имя "Сыздық Шажанбаева";
4) проектную улице № 7 имя "Қамранбай Байдәулетова";
5) проектную улице № 9 имя "Қалжан Тілеубергенова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Тасбогет Е.Рахматуллаеву.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Тасбогет Ж. Алиев