Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы N 17-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 ақпанда N 5338 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қазандағы №150-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 31.10.2019 № 150-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 38-бабының 4-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арал ауданы әкімінің орынбасары Ж. Әлішеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ А. МҰХИМОВ
Аудан әкімдігінің
2016 жылғы "27" қаңтардағы
№ 17-қ қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жай
Мекен-жайы
Өткізілетін орны
1
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 115
"Арал аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арал аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2
Арал қаласы, Т. Есетов көшесі № 1
"Арал аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арал аудандық мәдениет орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
3
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 35
"Арал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Арал қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
4
Сексеуіл кенті, Толыбай батыр көшесі № 88
"Арал аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№231 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш көшесі нөмірсіз
"Арал аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Қарақұм ауылдық округі,
Абай ауылы, Абай көшесі
№ 125
"Қарақұм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Абай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
7
Атанши ауылдық округі, Жіңішкеқұм ауылы, Жіңішкеқұм көшесі № 106
"Атанши ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жіңішкеқұм ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
8
Қамыстыбас ауылдық округі, Қамыстыбас ауылы, Қамыстыбас көшесі № 74
"Арал аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің"№ 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Сапақ ауылдық округі,
Сапақ ауылы, Сапақ көшесі № 88
"Арал аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 69 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Аралқұм ауылдық округі,
Аралқұм ауылы, Аралқұм көшесі № 247
"Аралқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Аралқұм ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
11
Бекбауыл ауылдық округі, Бекбауыл ауылы, Бекбауыл көшесі № 175
"Арал аудандық білім бөлімі"мемлекеттік мекемесінің "№ 65 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Ақирек ауылдық округі,
Ақбай ауылы, Ақбай көшесі нөмірсіз
"Арал аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
Райым ауылдық округі,
Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі нөмірсіз
"Арал аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 81 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
Қосжар ауылдық округі,
Қосжар ауылы, Қосжар көшесі № 87
"Қосжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қосжар ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
15
Жетес би ауылдық округі,
Райым ауылы, Райым көшесі нөмірсіз
"Арал аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№72 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
Бөген ауылдық округі,
Бөген ауылы, Бөген көшесі № 186
"Бөген ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Бөген ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
17
Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылы, Аманөткел көшесі № 37
"Аманөткел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Аманөткел ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
18
Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Жаңақұрылыс көшесі нөмірсіз
"Арал аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№74 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
19
Қаратерең ауылдық округі, Қаратерең ауылы, Қаратерең көшесі нөмірсіз
"Арал аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№82 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Октябрь ауылдық округі,
Шижаға ауылы, Шижаға көшесі № 381
"Арал аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 57 Е. Көшербаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
21
Сазды ауылдық округі,
Сазды ауылы, Сазды көшесі № 48
"Сазды ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Сазды ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
22
Құланды ауылдық округі,
Ақбасты ауылы, Ақбасты көшесі № 30
"Құланды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Ақбасты ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
23
Мергенсай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, Жалаңаш көшесі № 121
"Мергенсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Мергенсай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
24
Жіңішкеқұм ауылдық округі, Тоқабай ауылы, Тоқабай көшесі нөмірсіз
"Арал аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№248 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
Қосаман ауылдық округі,
Ақеспе ауылы, Қосаман көшесі нөмірсіз
"Арал аудандық білім бөлімі"мемлекеттік мекемесінің "№ 68 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
26
Беларан ауылдық округі,
Құланды ауылы, Құланды көшесі нөмірсіз
"Арал аудандық білім бөлімі"мемлекеттік мекемесінің "№77 орта мектебі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 27 января 2016 года N 17-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 февраля 2016 года N 5338. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 31 октября 2019 года № 150-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 31.10.2019 № 150-қ (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аральского района Алишевой Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА А. МУХИМОВ
Приложение
к постановлению акимата района
№ 17-қ от "27" января 2016 года
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с изберателями
Адрес
Место проведения
1
Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 115
Государственное коммунальное казенное предприятие "Аральский районный дом культуры" государственного учреждения "Аральский районный отдел культуры и развития языков"
2
Город Аральск, улица
Т. Есетова № 1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Аральский районный центр культуры" государственного учреждения "Аральский районный отдел культуры и развития языков"
3
Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 35
Государственное коммунальное казенное предприятие "Аральский городской дом культуры" государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск"
4
Поселок Саксаульск, улица Толыбай батыра № 88
Коммунальное государственное учреждение"Средняя школа № 231" государственного учреждения "Отдела образования Аральского района"
5
Поселок Жаксыкылыш, улица Жаксыкылыш без номера
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 19" государственного учреждения "Отдела образования Аральского района"
6
Сельский округ Каракум, село Абай, улица Абай
№ 125
Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Абай " государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Каракум"
7
Сельский округ Атанши, село Жинишкекум, улица Жинишкекум № 106
Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Жинишкекум" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Атанши"
8
Сельский округ Камыстыбас, село Камыстыбас, улица Камыстыбас № 74
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" государственного учреждения "Отдела образования Аральского района"
9
Сельский округ Сапак, село Сапак, улица Сапак № 88
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 69" государственного учреждения"Отдела образования Аральского района"
10
Сельский округ Аралкум, село Аралкум, улица Аралкум № 247
Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Аралкум" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аралкум"
11
Сельский округ Бекбауыл, село Бекбауыл, улица Бекбауыл
№ 175
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 65" Отдела образования Аральского района"
12
Сельский округ Акирек, село Акбай, улица Акбай без номера
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 63" государственного учреждения "Отдела образования Аральского района"
13
Сельский округ Райм, село Кызылжар, улица Кызылжар без номера
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 81"государственного учреждения "Отдела образования Аральского района"
14
Сельский округ Косжар, село Косжар, улица Косжар № 87
Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Косжар" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Косжар"
15
Сельский округ Жетес би, село Райым, улица Райым без номера
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 72" государственного учреждения "Отдела образования Аральского района"
16
Сельский округ Боген, село Боген, улица Боген № 186
Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Боген" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Боген"
17
Сельский округ Аманоткель, село Аманоткель, улица Аманоткель № 37
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Аманоткель" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аманоткель"
18
Сельский округ Жанакурылыс, село Жанакурылыс, улица Жанакурылыс без номера
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 74" государственного учреждения "Отдела образования Аральского района"
19
Сельский округ Каратерен, село Каратерен, улица Каратерен без номера
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 82" государственного учреждения "Отдела образования Аральского района"
20
Сельский округ Октябрь, село Шижага, улица Шижага № 381
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 57 имени Е.Кошербаева" государственного учреждения "Отдела образования Аральского района"
21
Сельский округ Сазды, село Сазды, улица Сазды № 48
Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Сазды" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Сазды"
22
Сельский округ Куланды, село Акбасты, улица Акбасты № 30
Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Акбасты" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Куланды"
23
Сельский округ Мергенсай, село Жаланаш, улица Жаланаш № 121
Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Мергенсай" государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Мергенсай"
24
Сельский округ Жинишкекум, село Токабай, улица Токабай без номера
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 248" государственного учреждения "Отдела образования Аральского района"
25
Сельский округ Косаман, село Косаман, улица Косаман без номера
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 68"государственного учреждения" Отдела образования Аральского района"
26
Сельский округ Беларан, село Куланды, улица Куланды без номера
Коммунальное государственное учреждение"Средняя школа № 77" государственного учреждения"Отдела образования Аральского района"