2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 41-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 наурызда № 5406 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арал ауданы әкімінің орынбасары Ж. Әлішеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ А. МҰХИМОВ
Аудан әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 41-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 марта 2016 года № 5406. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319 "Об образовании" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аральского района Алишевой Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА А. МУХИМОВ
Приложение к постановлению
акимата района № 41-қ

2016 жылғы "29" ақпандағы
№ 41-қ қаулысына қосымша
2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақшалар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
(Алты еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес)
Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
(Он еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес)
1
Арал ауданы

от "29" февраля 2016 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детские сады
Мини-центры
с полным днем пребывания при школе
Размер родительской платы в государственных дошкольных организациях в месяц
(Не более шестикратного месячного расчетного показателя)
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному заказу в месяц
(Не более десятикратного месячного расчетного показателя)
1
Аральский район