Коммуналдық мүлікті жекешелендіру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 40-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 сәуірде № 5437 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына, "Жекешелендірудің 2016-2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудандық коммуналдық мүлік жекешелендірілсін.
2. "Арал аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арал ауданы әкімінің орынбасары Р. Өтешовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ А. МҰХИМОВ
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының қаржы
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ Т. Жақыпбаев
"29" ақпан 2016 жыл
Арал ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "29" ақпандағы
№ 40-қ қаулысына қосымша
Жекешелендірілетін аудандық коммуналдық мүлік
Заңды тұлғаның атауы
Іске асыру мерзімі
Жекешелендіру түрі
Арал қалалық шаруашылық жүргізу құқығындағы көпсалалы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Қараша 2016 жыл
Тендер

О приватизации коммунального имущества
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 40-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 апреля 2016 года № 5437. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016-2020 годы" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать районное коммунальное имущество согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аральский районный финансовый отдел" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аральского района Утешова Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА А. МУХИМОВ
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление финансов
Кызылординской области"
____________ Т. Жакипбаев
"29" февраля 2016 года
Приложение к постановлению
акимата Аральского района
№ 40-қ от "29" февраля 2016 года
Приватизируемое районное коммунальное имущество
Наименование юридического лица
Срок реализации
Вид приватизации
Аральское городское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения многоотраслевого коммунального хозяйства
Ноябрь 2016 года
Тендер