Арал қаласының көшелері мен тұйықтарын атау және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 86-қ қаулысы және Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 19 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 мамырда № 5515 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 2016 жылғы 13 cәуірдегі № 2 қорытындысына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал қаласының мына көшелері мен тұйықтары:
1) "Дружба" көшесі "Достық" атауымен;
2) "И.Папанин" көшесі "Қосмағанбет Сапаровтың" есімімен;
3) "Н.Щорс" көшесі "Ерденбек Ниетқалиевтің" есімімен;
4) "А.Микоян" көшесі "Әбдікер Қаюповтың" есімімен;
5) "Киров" тұйығы "Ұлдай Есмамбетованың" есімімен;
6) "40 жылдық Октябрь" тұйығы "Алпысбай Медетовтың" есімімен;
7) "Судоверьф" көшесі "Садылда Көбековтың" есімімен қайта аталсын.
2. "Ш.Уәлиханов" тұйығына қатарлас шығыс бетіндегі жаңа көше "Жұбанбай Сауытбаевтың" есімімен аталсын.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Арал ауданының Арал аудандық мәслихатының
әкімі кезектен тыс үшінші сессиясының
төрағасы
А.С. Мұхимов Ф. Смағұлов
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мадинов

О наименовании и переименовании улиц и переулков города Аральск
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 29 апреля 2016 года № 86-қ и решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 апреля 2016 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 мая 2016 года № 5515
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 13 апреля 2016 года № 2, акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы и переулки города Аральск:
1) улицу "Дружбы" названием "Достық";
2) улицу "И.Папанина" именем "Қосмағанбет Сапаров";
3) улицу "Н.Щорса" именем "Ерденбек Ниетқалиев";
4) улицу "А.Микояна" именем "Әбдікер Қаюпов";
5) переулок "Кирова" именем "Ұлдай Есмамбетова";
6) переулок "40 лет Октября" именем "Алпысбай Медетов";
7) улицу "Судоверьф" именем "Садылда Көбеков".
2. Новую улицу, расположенную параллельно с восточной стороны переулка "Ш. Уалиханова" наименовать именем "Жұбанбай Сауытбаев".
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аральского Председатель внеочередной
района третьей сессии Аральского
районного маслихата
А.С. Мухимов Ф. Смагулов
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов