"2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №266 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қарашадағы № 49 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қарашада № 5650 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті қырық төртінші сессиясының № 266 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5290 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы №5 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 10 375 937,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 998 130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 205 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 8 347 242,3 мың теңге;
2) шығындар – 10 425 548,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 11 425 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 19 089 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 664 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 61 036,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 036,6 мың теңге.";
"2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті қырық төртінші сессиясының №266 шешімінің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс
оныншы сессиясының төрағасы
А. Садуақасова
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов

О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №266 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 18 ноября 2016 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 ноября 2016 года № 5650. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной сорок четвертой сессии Аральского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 266 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5290, опубликовано в районной газете "Толқын" от 20 января 2016 года №5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1) доходы – 10 375 937,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 998 130 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 205 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 347 242,3 тысяч тенге;
2) затраты – 10 425 548,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 425 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 19 089 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 664 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 61 036,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 61 036,6 тысяч тенге".
приложения 1, 4 решения очередной сорок четвертой сессии Аральского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 266 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" изложить согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной десятой
сессии Аральского районного маслихата
А. Садуакасова
Секретарь Аральского районного маслихата Д. Мадинов
Приложение 1
к решению внеочередной десятьой сессии
Аральского районного маслихата

235 837,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
6 623,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 563,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
28 496,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
339,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 863,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
117 548,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 066,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
55 174,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 165,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
39 934,0
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
39 934,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 799,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 799,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
6 764,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 946,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 818,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
191 923,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
200,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
200,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
115,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
115,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 181,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

235 837,0
004
Программа занятости
6 623,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 563,0
007
Жилищная помощь
28 496,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
339,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 863,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
117 548,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 066,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
55 174,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 165,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
39 934,0
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
39 934,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 799,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 799,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
6 764,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 946,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 818,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
191 923,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
200,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
200,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
115,0
024
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
115,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 181,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
1 831,1
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
51 442,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
51 717,9
2
Есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
-275,2
2016 жылғы "18" қарашадағы № 49
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс оныншы сессиясының шешіміне
2-қосымша
2015 жылғы "24" желтоқсандағы №266
Арал аудандық мәслихатының
кезекті қырық төртінші сессиясының шешіміне
4-қосымша
Аудандағы қаланың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2016 жылға арналған шығындар көлемі
Атауы
Бюджет сыныптамасының коды-(123001000) Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Бюджет сыныптамасының коды-(123002000) Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Бюджет сыныптамасының коды-(123003000) Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
Бюджет сыныптамасының коды-(123004000) Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Бюджет сыныптамасының коды-(123006000) Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Бюджет сыныптамасының коды-(123008000) Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Бюджет сыныптамасының коды-(123009000) Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Бюджет сыныптамасының коды-(123011000) Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Бюджет сыныптамасының коды-(123014000) Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
Бюджет сыныптамасының коды-(123022000) Мемлекеттік органның күрделі шығындары
Бюджет сыныптамасының коды-(123026000) Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету

021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
1 831,1
8
Используемые остатки бюджетных средств
51 442,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
51 717,9
2
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
-275,2
Приложение 2
к решению внеочередной девятьой
сессии Аральского районного маслихата
от "18 " ноября 2016 года № 49
Приложение 4
к решению очередной сорок четвертой
сессии Аральского районного маслихата
от "24 " декабря 2015 года №266
Обьем расходов на 2016 год по бюджетным программам города, поселков и сельских округов района
Наименование
Код бюджетной классификаций - (123001000) Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Код бюджетной классификаций -(123002000) Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Код бюджетной классификаций -(123003000) Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Код бюджетной классификаций - (123004000) Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Код бюджетной классификаций -(123006000) Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Код бюджетной классификаций -(123008000) Освещение улиц населенных пунктов
Код бюджетной классификаций -(123009000) Обеспечение санитарии населенных пунктов
Код бюджетной классификаций -(123011000) Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Код бюджетной классификаций -(123014000) Организация водоснабжения населенных пунктов
Код бюджетной классификаций -(123022000) Капитальные расходы государственного органа
Код бюджетной классификаций -(123026000) Обеспечение занятости населения на местном уровне