2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 2 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 5317 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ.

Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 13 января 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 января 2016 года № 5317. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Қазалы ауданының халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды жолдауды қамтамасыз етсін.

1. Утвердить перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятость населения Казалинского района" обеспечить направление безработных на общественные работы.