"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 308 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 сәуірде № 5475 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 308 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5279 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2016 жылғы 13 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8 866 589,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 066 246 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 334,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 756 009 мың теңге;
2) шығындар – 8 999 150,5 мың теңге;";
4-тармақтың 11) тармақшасы алынып тасталсын;
4-тармақ жаңа мазмұндағы 13), 14) тармақшалармен толықтырылсын:
"13) Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Е.Көшербаев көшесін күрделі жөндеуге – 86 537 мың теңге;
14) Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі 12 көшені орташа жөндеуге – 54 611 мың теңге.";
5-тармақтың 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"4) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 3 797 мың теңге;
5) мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға – 90 413 мың теңге;";
5-тармақ жаңа мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге – 68 195 мың теңге.";
жаңа мазмұндағы 6-5 тармақпен толықтырылсын:
"6-5. Жергілікті мемлекеттік басқарудың құрылымына өзгерістер енгізілуіне байланысты 2016 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 918 мың теңгені қайтару көзделсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатының хатшысы
2-сессиясының төрағасы
__________ Н. Пірмантаев _________ М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2016 жылғы "12" сәуірдегі
№9 шешіміне 1- қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2015 жылғы "23" желтоқсандағы
№308 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 308 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12 апреля 2016 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 апреля 2016 года № 5475. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 308 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5279, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 13 января 2016 года) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 8 866 589,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 066 246 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 334,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 756 009 тысяч тенге;
2) затраты – 8 999 150,5 тысяч тенге;";
подпункт 11) пункта 4 исключить;
пункт 4 дополнить подпунктами 13), 14) нового содержания:
"13) на капитальный ремонт улицы Е.Кушербаева в поселке Жосалы Кармакшинского района – 86 537 тысяч тенге;
14) на средний ремонт 12 улиц в поселке Жосалы Кармакшинского района – 54 611 тысяч тенге.";
подпункты 4), 5) пункта 5 изложить в новой редакции:
"4) на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 3 797 тысяч тенге;
5) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих – 90 413 тысяч тенге;";
пункт 5 дополнить подпунктом 8) нового содержания:
"8) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов – 68 195 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-5 нового содержания:
"6-5. В связи с изменением структуры местного государственного управления в районном бюджете на 2016 год учесть возврат в областной бюджет в сумме 918 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 данного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной Секретарь Кармакшинского
2-сессии Кармакшинского районного маслихата
районного маслихата
_________Н. Прмантаев ___________ М. Наятулы
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного маслихата
от "12" апреля 2016 года №9
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного маслихата
от "23" декабря 2015 года №308
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

300340
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
69
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23315
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21994
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1321
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23619
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23619
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22279
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22279
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
18788
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18788
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
68314
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68314
02
Қорғаныс
17392
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17392
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16962
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
430
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1984
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1984
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1984
04
Бiлiм беру
6524196
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
896175
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
671590
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
8743
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
215842
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5516481
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28051
003
Жалпы білім беру
3579066
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

300340
022
Капитальные расходы государственного органа
69
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23315
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21994
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1321
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23619
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
23619
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22279
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22279
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
18788
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
18788
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
68314
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
68314
02
Оборона
17392
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16962
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16962
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
430
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1984
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1984
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1984
04
Образование
6524196
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
896175
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
671590
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
8743
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
215842
464
Отдел образования района (города областного значения)
5516481
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28051
003
Общеобразовательное обучение
3579066
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

32618
006
Балаларға қосымша білім беру
148291
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1717
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1286
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15317
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9531
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
47889
054
Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1588104
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
64611
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
70573
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
70573
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
40967
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
40967
05
Денсаулық сақтау
176
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
176
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
176
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
511766
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
45257
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
25918
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
19339
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1607
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1607
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1887
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1887
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
463015
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
14368
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23416
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
90027
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

32618
006
Дополнительное образование для детей
148291
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1717
012
Капитальные расходы государственного органа
1286
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15317
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9531
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
47889
054
Обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
1588104
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
64611
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
70573
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
70573
467
Отдел строительства района (города областного значения)
40967
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
40967
05
Здравоохранение
176
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
176
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
176
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
511766
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
45257
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25918
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
19339
464
Отдел образования района (города областного значения)
1607
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1607
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1887
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1887
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
463015
004
Программа занятости
14368
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23416
007
Оказание жилищной помощи
90027
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому