2016 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 274 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 маусымда № 5546 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тапсырыс берушілер үшін қатты және сұйық отындарды мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып "Қармақшы аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі айқындалсын.
2. "Қармақшы аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Ж. Суйеубаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2016 году
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 21 июня 2016 года № 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 июня 2016 года № 5546. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для заказчиков единым организатором государственных закупок твердого и жидкого топлива государственное учреждение "Кармакшинский районный отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог".
2. Государственному учреждению "Кармакшинский районный отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Суйеубаева Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов