Мемелекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдеде № 303 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 тамызда № 5584 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 474 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 28.04.2017 № 474 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 29 июля 2016 года № 303. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 августа 2016 года № 5584. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 28 апреля 2017 года № 474
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 28.04.2017 № 474 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размеры платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда) согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қармақшы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданы әкімінің
уақытша міндетін атқарушы Ә. Қошалақов
КЕЛІСІЛДІ:
Қармақшы аудандық тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімінің басшысы
________________ Т.Қатарбаев
"29" шілде 2016 жыл
Қармақшы ауданы әкімдігінің

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кармакшинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима Кармакшинского района А. Кошалаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Кармакшинского
районного отдела жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
______________ Т.Катарбаев
"26" июля 2016 года
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района