Қармақшы ауданында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 тамыздағы № 314 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қыркүйекте № 5604 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 986 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 12.07.2019 № 986 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в Кармакшинском районе
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 23 августа 2016 года № 314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 сентября 2016 года № 5604. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 12 июля 2019 года № 986
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 12.07.2019 № 986 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қармақшы ауданында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қармақшы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
_____________ М.Наятұлы
"23" тамыз 2016 жыл
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "23" тамыздағы
№ 314 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтері
Жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау маршруттары
Тарифтік бағасы (теңге)
1
Жосалы кенті – Т.Көмекбаев ауылы

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Установить тарифы на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в Кармакшинском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кармакшинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов
"СОГЛАСОВАНО"
Секратарь Кармакшинского
районного маслихата
___________ М.Наятулы
"23" августа 2016 год
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "23" августа 2016 года № 314
Тарифы на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в Кармакшинском районе
Маршруты на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа
Тарифный цена
(тенге)
1
поселок Жосалы – село Т.Комекбаев