"2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 тамыздағы № 5-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 тамызда № 5579 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және “2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы №325 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 13 шілдедегі № 38 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5563 нөмірімен тіркелген) сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5284 нөмірімен тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2016 жылғы 13 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 711 504 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – бойынша 1 335 769 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – бойынша 10 588 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 374 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 359 773 мың теңге;
2) шығындар – 5 765 614,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 291 142 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 346 784 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 642 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 355 252,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 355 252,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 346 784 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 61 611 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 079,7 мың теңге.”;
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“2. 2016 жылдың 1 шілдесінен аудан бюджеті кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативі жеке табыс салығы бойынша 72 пайыз, әлеуметтік салық бойынша 70 пайыз болып белгіленгені ескерілсін.”;

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 49-3 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 01 августа 2016 года № 5-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 августа 2016 года № 5579. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и решением Кызылординского областного маслихата от 13 июля 2016 года № 38 “О внесений изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 “Об областном бюджете на 2016-2018 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5563) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5284, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” от 13 января 2016 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 711 504 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 335 769 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 588 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 374 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 359 773 тысяч тенге;
2) затраты – 5 765 614,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 291 142 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 346 784 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 642 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -355 252,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 355 252,7 тысяч тенге;
поступление займов – 346 784 тысяч тенге;
погашение займов – 61 611 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 079,7 тысяч тенге.”;
пункт 2 изложить в новой редакции:
“2. Учесть что, с 1 июля 2016 года норматив распределения в составе доходов бюджета района установлен по индивидуальному подоходному налогу 72 процентов, по социальному налогу 70 процентов.”;

мынадай мазмұндағы 1- 9 және 1-10 тармақтармен толықтырылсын:
“1-9. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №49-3 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы №125 қаулысымен 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен 5 394 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін.
1-10. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2925 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.”;
мынадай мазмұндағы 4-2-тармақпен толықтырылсын:
“4-2. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерден 827 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.”;
мынадай мазмұндағы 5-3-тармақпен толықтырылсын:
“5-3. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қосымша 340 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.”;
6- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“6. 2016 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 15899 мың теңге көлемінде бекітілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 8, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының 5-сессиясының мәслихатының
төрағасы хатшысы
Е. БАҚБЕРГЕНҰЛЫ М. ЕСПАНОВ

дополнить пунктами 1-9 и 1-10 следующего содержания:
“1-9. Учесть что, постановлением акимата Жалагашского района от 10 июня 2016 года №125 “О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2016 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы” в бюджет района на 2016 год из областного бюджета дополнительно предусмотрены текущие целевые трансферты в размере 5 394 тысяч тенге.
1-10. Учесть что, в областной бюджет возвращены неиспользованные (недоиспользованные) 2 925 тысяч тенге из целевых трансфертов выделенных в бюджет района на 2015 год из республиканского бюджета.”;
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
“4-2. Учесть что, с целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет района на 2016 год сокращены 827 тысяч тенге.”;
дополнить пунктом 5-3 следующего содержания:
“5-3. Учесть что, из республиканского бюджета в бюджет района на 2016 год дополнительно выделены текущие целевые трансферты в размере 340 тысяч тенге.”;
пункт 6 изложить в новой редакции:
“6. Утвердить резерв местного испольнительного органа района на 2016 год в размере 15899 тысяч тенге.”;
приложения 1, 4, 5, 6, 8, 9 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 5 сессии Секретарь Жалагашского
Жалагашского районного районного маслихата
маслихата
БАКБЕРГЕНУЛЫ Е. ЕСПАНОВ М.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

146
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2661
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
39535
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36253
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35128
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6443
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1888
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
5195
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
377
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
60818,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
17438,1
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2500
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
14938,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
948
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
798
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
464
Ауданның (облыстық маңызы ар қаланың) білім бөлімі
9953
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9953
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5528
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5528
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
26751
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
25030
009
Елдімекендердіңсанитариясынқамтамасызету

146
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2661
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39535
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36253
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35128
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6443
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1888
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1888
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
5195
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
377
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
60818,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17438,1
007
Организациясохранениягосударственногожилищногофондагородарайонногозначения, поселка, села, сельскогоокруга
2500
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14938,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
948
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
798
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
464
Отдел образования района (города областного значения)
9953
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9953
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5528
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5528
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26751
008
Освещение улиц населенных пунктов
25030
009
Обеспечениесанитариинаселенныхпунктов

2016 жылғы “01” тамыздағы № 5-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
4-қосымша
2015 жылғы “23” желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
1512635
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
190633
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыру

маслихата от “01” августа 2016 года № 5-2
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2015 года № 49-3
Целевые текущие трансферты выделенные в бюджет района на 2016 год из республиканского бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1512635
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
190633
Повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих

81909
Жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшілерін ұстау
17173
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстау
2430
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
14024
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбек ақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеу
1138105
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылы-ғын қамтамасыз ету
68361
2016 жылғы “01” тамыздағы № 5-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2015 жылғы “23” желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
8-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
р/с
Атауы
Барлығы,
мың
теңге
Шығыстар

81909
Содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
17173
Содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
2430
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
14024
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1138105
Обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
68361
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от “01” августа 2016 года № 5-2
Приложение 8
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2015 года № 49-3
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2016 год
п/н
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы

178765,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
29355
Аудан (облыстық маңызы бар қала) маслихатының қызметін қамтамасыз етужөніндегі қызметтер
1021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
346
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2043
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2897
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9180
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
543
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
470
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
332
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11293
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30
02
Қорғаныс
272
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
272
04
Бiлiм беру
9534
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1422
Жалпы бiлiм беру
1112
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
7000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
11504
Жұмыспен қамту бағдарламасы
3000
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
5394
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2110
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
1000
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
29910,1
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
24791,1
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2500
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
798
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
600
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1000
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
221
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
25915
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
3757
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
10038
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

178765,4
01
Государственные услуги общего характера
29355
Услугипообеспечениюдеятельностимаслихатарайона (городаобластногозначения)
1021
Капитальные расходы государственного органа
346
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
2043
Капитальные расходы государственного органа
1200
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2897
Капитальные расходы государственного органа
9180
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
543
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
470
Капитальные расходы государственного органа
332
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11293
Услугипореализациигосударственнойполитикинаместномуровневобластиразвитияпредпринимательстваипромышленности
30
02
Оборона
272
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
272
04
Образование
9534
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1422
Общеобразовательное обучение
1112
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11504
Программа занятости
3000
Социальнаяпомощьотдельнымкатегориямнуждающихсягражданпорешениямместныхпредставительныхорганов
5394
Оказаниесоциальнойпомощинуждающимсягражданамнадому
2110
Обеспечениезанятостинаселениянаместномуровне
1000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
29910,1
Организациясохранениягосударственногожилищногофондагородарайонногозначения, поселка, села, сельскогоокруга
24791,1
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2500
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
798
Освещение улиц населенных пунктов
600
Обеспечениесанитариинаселенныхпунктов
1000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
221
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
25915
Поддержка культурно-досуговой работына местном уровне
3757
Поддержка культурно-досуговой работы
10038
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта

475
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7050
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2535
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1720
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16858
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2621
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3600
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1146
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
491
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3000
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6717
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1200
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
517
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5000
13
Басқалар
34235,4
“Өңірлерді дамыту” Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
19235,4
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
10000
14
Борышқа қызмет көрсету
282
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
282
15
Трансферттер
13795,9
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10736,9
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
3059
16
Қарыздарды өтеу
387
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
387
2016 жылғы “01” тамыздағы № 5-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша

475
Капитальные расходы государственного органа
200
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7050
Услугипореализациигосударственнойполитикинаместномуровневобластиразвитияязыков
140
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
2535
Капитальные расходы государственного органа
1720
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16858
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
2621
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3600
Капитальные расходы государственного органа
1146
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
491
Организация работ по зонированию земель
3000
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6717
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
1200
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
517
Разработка схем градостройтельного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
5000
13
Прочие
34235,4
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы “Развитие регионов”
19235,4
Резервместногоисполнительногоорганарайона (городаобластногозначения)
5000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
10000
14
Обслуживание долга
282
Обслуживание долга местных исполнительных органов повыплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
282
15
Трансферты
13795,9
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
10736,9
Трансферты органом местного самоуправления
3059
16
Погашение займов
387
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
387
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “01” августа 2016 года № 5-2
Приложение 9
к решению Жалагашского районного

2015 жылғы “23” желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
9-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылатын шығыстар тізбесі
р/с
Атауы
Барлығы,
мың
теңге
Шығыстар
101750,1
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
4498
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
333
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

маслихата от “23” декабря 2015 года № 49-3
Перечень расходов подлежащих к сокращению по бюджетным программам бюджета района на 2016 год
п/н
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы
101750,1
01
Государственные услуги общего характера
4498
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
333
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

1666
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
600
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
267
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
267
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
32
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
600
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1000
04
Бiлiм беру
7885
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
574
Жалпы бiлiм беру
2337
Балаларға қосымша бiлiм беру
2048
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1217
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1709
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8849,1
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
150
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
500
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7105
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
795
Жұмыспен қамту бағдарламасы
299,1
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
53491
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5955
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
832
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
46380
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
324
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
280
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
280
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6767
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6767
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1500
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
12
Көлік және коммуникация
3405
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3405
13
Басқалар
15075
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
130
“Өңірлерді дамыту” Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
14945

1666
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
600
Отдел финансов района (города областного значения)
267
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
267
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
32
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
32
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жили-щно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
600
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
1000
04
Образование
7885
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
574
Общеобразовательное обучение
2337
Дополнительное образование для детей
2048
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
1217
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1709
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8849,1
Социальнаяпомощьотдельнымкатегориямнуждающихсягражданпорешениямместныхпредставительныхорганов
150
Государственная адресная социальная помощь
500
Государственные пособия на детей до 18 лет
7105
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
795
Программа занятости
299,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
53491
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5955
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
832
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
46380
Освещение улиц населенных пунктов
324
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
280
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
280
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6767
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6767
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1500
Капитальные расходы государственного органа
1500
12
Транспорт и коммуникации
3405
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3405
13
Прочие
15075
Поддержка предпринимательской деятельности
130
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы “Развитие регионов”
14945