“2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі №78 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 222 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 09 қарашада № 5640 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Білім туралы” Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 78 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5480 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 сәуірде “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2016 жылғы 26 мамырда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жалағаш ауданы әкімінің орынбасары Ж.Тажмахановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш ауданының әкімі Т.Дүйсебаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 31 қазан
№ 222 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 15 сәуірдегі
№ 78 қаулысына 2-қосымша
2016 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Аудан атауы
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығын (теңге)
1
Жалағаш ауданы
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Шағын орталық
24240 теңге
19187 теңге

О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 15 апреля 2016 года №78 “Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 31 октября 2016 года № 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 ноября 2016 года № 5640. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года “Об образовании” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 15 апреля 2016 года № 78 “Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5480, опубликовано 30 апреля 2016 года в газете “Жалагаш жаршысы” и 26 мая 2016 года в информационно-прававой системе “Әділет”) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жалагашского района Ж.Тажмаханова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким Жалагашского района Т.Дуйсебаев
Приложение к постановлению акимата
Жалагашского района от 31 октября
2016 года № 222
Приложение 2 к постановлению акимата
Жалагашского района от 15 апреля
2016 года № 78
Размер подушевого финансирования на 2016 год
Наименование района
Расход на одного воспитанника в месяц (в тенге)
1
Жалагашский район
Детский сад (государственный/ частный)
Мини центр
24240 тенге
19187 тенге