2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы N 313 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 ақпанда N 5329 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 27 января 2016 года N 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 февраля 2016 года N 5329. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "27" қаңтардағы
№ 313 қаулысына қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тiзбесi
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Қаржыландыру көздерi
Қоғамдық
жұмыстарға
сұраныс
Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс
1
2
3
4
5
6
7
8
1
"Жаңақорған кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
7280 дана құжаттар.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
40
40
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
3200 дана ағаштар,
2700 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
140
140
2
"Қыркеңсе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
220 дана құжаттар.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1500 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
3
"Кейден ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
4
"Талап ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
5
"Қожамберді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
4
4
6
"Жаңарық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
7
"Манап ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
4
4
8
"Келінтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1500 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
14
14
9
"Өзгент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
220 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1500 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
10
"Сұнақата ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
220 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1500 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
14
14
11
"Байкенже ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
12
"Аққорған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
220 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1500 дана ағаштар,
220 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
14
14
13
"Бесарық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
310 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1500 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
14
14
14
"Сүттіқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
220 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1500 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
15
"Жайылма ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаш,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
16
"Қожакент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
220 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1500 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
17
"Қосүйеңкі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
4
4
18
"Төменарық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
220 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1500 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
14
14
19
"Ақүйік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
220 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1500 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
20
"Қыраш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
220 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
4
4
21
"Қандөз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
22
"Шалхия кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
220 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1500 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
14
14
23
"Екпінді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
4
4
24
"Көктөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
2
2
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
4
4
25
"Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
26
"Машбек Нәлібаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжаттар. Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаштар,
500 дана бағаналар әктеу.
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
8
8
Барлығы
480
480

1. Утвердить перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
от "27" января 2016 года №313
Перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос на общественные работы
Предложение на общественные работы
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жанакорган"
Технические работы по обработке различной документации
7280 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработный платы
Местный бюджет
40
40
Работы по озеленению и санитарной очистке
3200 штук деревьев, 2700 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
140
140
2
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кыркенсе"
Технические работы по обработке различной документации
220 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1500 штук деревьев, 500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
3
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кейден"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработный платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Талап"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработный платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
5
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кожамберди"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
4
4
6
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жанарык"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук
документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
7
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Манап"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
4
4
8
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Келинтобе"
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1500 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
14
14
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Узгентского сельского округа"
Технические работы по обработке различной документации
220 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1500 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
10
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Сунаката"
Технические работы по обработке различной документации
220 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1500 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
14
14
11
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Байкенже"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккорганского сельского округа "
Технические работы по обработке различной документации
220 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1500 штук деревьев,
220 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
14
14
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Бесарыкского сельского округа "
Технические работы по обработке различной документации
310 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1500 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
14
14
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Суттикудукского сельского округа "
Технические работы по обработке различной документации
220 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1500 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
15
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жайылма
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
16
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кожакентского сельского округа "
Технические работы по обработке различной документации
220 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1500 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
17
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Косуйенки"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
4
4
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Тюменьарыкского сельского округа "
Технические работы по обработке различной документации
220 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса"РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1500 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
14
14
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Акуюкского сельского округа "
Технические работы по обработке различной документации
220 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса"РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1500 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
20
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кыраш"
Технические работы по обработке различной документации
220 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
4
4
21
Государственное учреждение "Аппарат акима Кандозского сельского округа "
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
22
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шалхия"
Технические работы по обработке различной документации
220 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1500 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
14
14
23
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Екпинди"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
4
4
24
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Коктюбе"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
4
4
25
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каратобиского сельского округа "
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
26
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Машбек Налибаев"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
Работы по озеленению и санитарной очистке
1000 штук деревьев,
500 штук столбов.
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
8
8
Итого
480
480