"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудан мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 339 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 маусымдағы № 01-01-03/21 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 маусымда № 5540 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы Жаңақорған ауданы мәслихатының № 339 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5283 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтарындағы №4 "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 10 644 189,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 888 273,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 365 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 720 380 мың теңге;
2) шығындар – 10 857 389,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 142 245 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 197 253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 008 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 355 444,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 355 444,3 мың теңге.
қарыздар түсімі – 197 253 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 55 008 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 213 199,3 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қантарынан бастап пайда болған қатынастарға пайдаланылады.
Жаңақорған ауданы Жаңақорған ауданы
мәслихатының кезекті мәслихатының хатшысы
ІІІ сессиясының төрағасы
Ә. Қыстаубаева Е. Ильясов
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2016 жылғы 17 маусымдағы
кезекті ІІІ сессиясының №01-01-03/21
шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті XLІX сессиясының
№339 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Сомасы,
Iшкi сыныбы
мың
Ерекшелiгi
теңге
1
2
3
4
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 339 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 17 июня 2016 года № 01-01-03/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 июня 2016 года № 5540. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2015 года № 339 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5283, опубликованного 16 января 2016 в № 4 газете "Жаңақорған тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 644 189,8 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 2 888 273,8 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 14 171 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 21 365 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 7 720 380 тысяч тенге;
2) затраты – 10 857 389,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142 245 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 197 253 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 008 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 355 444,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -355 444,3 тысяч тенге.
поступление займов – 197 253 тысяч тенге;
погашение займов – 55 008 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 199,3 тысяч тенге;
2. Приложения 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель очередной Секретаря маслихата
ІІІ сессии маслихата Жанакорганского района
Жанакорганского района
А. Кыстаубаева Е. Ильясов
Приложение 1 к решению очередной
ІІІ сессии Жанакорганского районного маслихата
от 17 июня 2016 года № 01-01-03/21
Приложение 1 к решению очередной ХLІX сессии Жанакорганского районного маслихата
от 24 декабря 2015 года №339
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Класс
Сумма,
Подкласс
тысяч
Специфика
тенге
1
2
3
4
Наименование
1.Доходы

135
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
135
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
511088
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
182392
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8090
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8090
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
174302
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1282
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
173020
2
Әлеуметтiк көмек
296712
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
77059
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
77059
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
219653
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41682
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
13233
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
49
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4754
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
80584
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
11170
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
62030
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6151
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31984
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21936
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
21936
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
10048
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2230
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
3000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

135
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
135
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
511088
1
Социальное обеспечение
182392
464
Отдел образования района (города областного значения)
8090
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8090
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
174302
010
Государственная адресная социальная помощь
1282
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
173020
2
Социальная помощь
296712
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
77059
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77059
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
219653
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41682
007
Оказание жилищной помощи
13233
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
49
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4754
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
80584
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11170
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
62030
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6151
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31984
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21936
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
21936
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
10048
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2230
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
3000
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

21409
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
96066
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
460,7
3.Таза бюджеттік кредит беру
142245
Бюджеттік кредиттер
197253
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
197253
1
Ауыл шаруашылығы
197253
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлiмi
197253
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
197253
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
55008
5
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
55008
01
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
55008
1
Мемлекеттiк бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
55008
13
Жеке тұлғаларға жергiлiктi бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
55008
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-355444,3
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
355444,3
7
Қарыздар түсiмi
197253
01
Мемлекеттiк iшкi қарыздар
197253
2
Қарыз алу келiсiм-шарттары
197253
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органы алатын қарыздар
197253
16
Қарыздарды өтеу
55008
1
Қарыздарды өтеу
55008
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
55008
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
55008
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
213199,3
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
213199,3
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
213199,3
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
213199,3
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2016 жылғы 17 маусымдағы
кезекті ІІІ сессиясының№01-01-03/21
шешіміне 2-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті XLIX сессиясының № 339 ешіміне
4-қосымша
2016 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с
Кент, ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Барлығы
1
Жаңақорған кенті

21409
051
Трансферты органам местного самоуправления
96066
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
460,7
3.Чистое бюджетное кредитование
142245
Бюджетные кредиты
197253
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
197253
1
Сельское хозяйство
197253
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
197253
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
197253
Погашение бюджетных кредитов
55008
5
Погашение бюджетных кредитов
55008
01
Погашение бюджетных кредитов
55008
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
55008
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
55008
5. Дефицит бюджета (профицит)
-355444,3
6. Финансирование дефицита бюджета (использование профицита бюджета)
355444,3
7
Поступления займов
197253
01
Внутренние государственные займы
197253
2
Договоры займа
197253
03
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
197253
16
Погашение займов
55008
1
Погашение займов
55008
452
Отдел финансов района (города областного значения)
55008
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
55008
8
Используемые остатки бюджетных средств
213199,3
01
Остатки бюджетных средств
213199,3
1
Свободные остатки бюджетных средств
213199,3
01
Свободные остатки бюджетных средств
213199,3
Приложение 2 к решению очередной
ІІІ сессии Жанакорганского районного маслихата
от 17 июня 2016 года № 01-01-03/21
Приложение 4 к решению очередной ХLІX сессии Жанакорганского районного маслихата
от 24 декабря 2015 года №339
Распределение сумм, предусмотренных на 2016 год поселкам, сельским округам
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Обеспечение занятости населения на местном уровне
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Всего
1
паселок Жанакорган