2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 наурыздағы № 65 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 сәуірде № 5443 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2016 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 2016 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері.
2. "Сырдария аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Ү.Жұмабаева) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Әжікеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
Сырдария ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 01 наурыздағы
№ 65 қаулысына 1-қосымша
2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аудан атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны
1
Сырдария ауданы
605
Сырдария ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 01 наурыздағы
№ 65 қаулысына 2- қосымша
2016 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 15.11.2016 № 358 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Аудан атауы
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығын (теңге)
1
Сырдария ауданы
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Шағын орталық
24240
18371
Сырдария ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 01 наурыздағы
№ 65 қаулысына 3- қосымша
2016 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
Алты еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес
Он еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 01 марта 2016 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 апреля 2016 года № 5443. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2016 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) размер подушевого финансирования на 2016 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) размер родительской платы на 2016 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Коммунальное государственное учреждение "Сырдарьинский районный отдел образования" (Жумабаева У.) в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ажикенова Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
Приложение 1 к постановлению
акимата Сырдарьинского района
от "01" марта 2016 года № 65
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2016 год
Наименование района
Количество детей, размещаемых в дошкольные организации за счет государственного образовательного заказа
1
Сырдарьинский район
605
Приложение 2 к постановлению
акимата Сырдарьинского района
от "01" марта 2016 года № 65
Размер подушевого финансирования на 2016 год
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 15.11.2016 № 358 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование района
Расход на одного воспитанника в месяц (в тенге)
1
Сырдарьинский район
Детский сад (государственный/ частный)
Мини центр
24240
18371
Приложение 3 к постановлению
акимата Сырдарьинского района
от "01" марта 2016 года № 65
Размер родительской платы на 2016 год
Размер родительской платы государственных дошкольных организациях в месяц
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному заказу в месяц
1
Не более шестикратного месячного расчетного показателя
Не более десятикратного месячного расчетного показателя