"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы №362 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қарашадағы № 65 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қарашада № 5645 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 362 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда №5277 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2016 жылғы 09 қаңтарда №2 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 6711405 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4312791 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12318 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3170 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2383126 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар –6691966,4 мың теңге ";
1–тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу – 96937,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 137433,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40496 мың теңге";
1–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 48049 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 48049 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы – - 125547,7 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 125547,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 137433,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 40496 мың теңге".
Аталған шешімнің 1– қосымшасы осы шешімнің 1– қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Аталған шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
7 сессиясының төрағасы
Б.Есназар
Аудандық мәслихат хатшысының м.а. С.Каюпов
Сырдария аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 11 қарашадағы
№65 шешіміне
1 - қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№362 шешіміне
1 - қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 362 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 11 ноября 2016 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 ноября 2016 года № 5645. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 362 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2016 года №5277, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 09 января 2016 года №2) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 6711405 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 4312791 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 12318 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3170 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2383126 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 6691966,4 тысяч тенге ";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 96937,3 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 137433,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40496 тысяч тенге;
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
"4) сальдо от операций с финансовыми активами –48049 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 48049 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 ";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета – - 125547,7 тысяч тенге ";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета –125547,7 тысяч тенге;
поступление займов -137433,3 тысяч тенге;
погашение займов – 40496 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 7 сессии
районного маслихата
Б.Есназар
И.о секретаря районного маслихата С.Каюпов
Приложение 1
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 11 ноября 2016 года №65
Приложение 1
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 22 декабря 2015 года №362
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
40496
08
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
29239,7
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
29239,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
29239,7
Сырдария аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 11 қарашадағы
№65 шешіміне
2 - қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№362 шешіміне
5 - қосымша
2016 жылға кент және ауылдық округі әкімінің аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 001
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 022
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары 032
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету 004
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 041
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру 005
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету 003
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету 026

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
40496
08
Используемые остатки бюджетных средств
29239,7
1
Остатки бюджетных средств
29239,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
29239,7
Приложение 2
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 11 ноября 2016 года №65
Приложение 5
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 22 декабря 2015 года №362
Перечень бюджетных программ аппаратов акимов поселка и сельских округов на 2016 год
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа 001
Капитальные расходы государственного органа 022
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения 004
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 041
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности 005
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому 003
Обеспечение занятости населения на местном уровне 026

Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру 027
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру 008
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету 009
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру 011
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау 006
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру 028
БАРЛЫҒЫ
"Тереңөзек кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 027
Освещение улиц населенных пунктов 008
Обеспечение санитарии населенных пунктов 009
Благоустройство и озеленение населенных пунктов 011
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне 006
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне 028
ВСЕГО
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Теренозек"