"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы №362 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 75 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 5674 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 362 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда №5277 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2016 жылғы 09 қаңтарда №2 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 1) кірістер – 6699402 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4323656 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1783 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3170 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2370793 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 2) шығындар –6679963,4 мың теңге ";
1–тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу – 96937,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 137433,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40496 мың теңге";
1–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 48049 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 48049 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 5) бюджет тапшылығы – - 125547,7 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 125547,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 136804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 40496 мың теңге".
Аталған шешімнің 1– қосымшасы осы шешімнің 1– қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 8 сессиясының төрағасы: Б.Есназар
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 14 желтоқсандағы
№75 шешіміне
1 - қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№362 шешіміне
1 - қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 362 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 14 декабря 2016 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 декабря 2016 года № 5674. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 362 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2016 года №5277, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 09 января 2016 года №2) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 6699402 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 4323656 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 1783 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3170 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2370793 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 6679963,4 тысяч тенге ";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 96937,3 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 137433,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40496 тысяч тенге;
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
"4) сальдо от операций с финансовыми активами –48049 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 48049 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 ";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета – - 125547,7 тысяч тенге ";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета –125547,7 тысяч тенге;
поступление займов -136804 тысяч тенге;
погашение займов – 40496 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
8 сессии районного маслихата:
Б.Есназар
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 14 декабря 2016 года №75
Приложение 1
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 22 декабря 2015 года №362
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

181337
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
94162
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
94162
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
43657
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
43657
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
162004
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26121
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5991
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50902
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1356
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8994
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9617
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
58308
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
715
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
267395,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8698
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8698
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
57113
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
57113
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
176723,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
14592
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21057
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5912
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
242
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2096
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
282
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46555
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету

181337
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
94162
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
94162
467
Отдел строительства района (города областного значения)
43657
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
43657
464
Отдел образования района (города областного значения)
162004
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26121
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5991
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50902
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1356
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8994
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9617
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
58308
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
715
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
267395,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
8698
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8698
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
57113
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57113
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
176723,6
004
Программа занятости
14592
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21057
007
Оказание жилищной помощи
5912
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
242
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2096
010
Государственная адресная социальная помощь
282
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46555
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому