2016 жылға арналған әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 ақпандағы № 50/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 наурызда № 5393 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және әлеуметтік аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 8-тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға қажеттiлiктi ескере отырып көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін бюджеттік кредит берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс L сессиясының төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы: Ә.Оразбекұлы

О предоставлении мер социальной поддержки на 2016 год
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11 февраля 2016 года № 50/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 марта 2016 года № 5393. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить с учетом потребности в специалистах в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Шиелийского района подъемные пособия и бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья.
2. Настоящее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной L cессии районного маслихата, секретарь районного маслихата: А. Оразбекулы