"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 тамыздағы № 4/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 07 қыркүйекте № 5592 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48/5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда 5285 нөмірімен тіркелген, 2016 жылдың 20 қаңтарда "Өскен Өңір" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 13 570 178,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 330 222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12 396 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 28 093 мың теңге;
трансферттер түсімі - 11 199 467,8 мың теңге;
2) шығындар - 14 060 586,8 мың теңге;";
1-тармақтың 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 646 867 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 646 867 мың теңге;
қарыздар түсімі - 197 253 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 40 794 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 490 408 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезекті
4 сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы Ә. Оразбекұлы
Шиелі аудандық мәслихатының
2016 жылғы "25" тамыздағы
кезекті сессиясының №4/3 шешіміне
1- қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 48/5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 25 августа 2016 года № 4/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 сентября 2016 года № 5592. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 48/5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5285 от 30 декабря 2015 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 20 января 2016 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы - 13 570 178,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 2 330 222 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 12 396 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 28 093 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 11 199 467,8 тысяч тенге;
2) затраты - 14 060 586,8 тысяч тенге";
подпункты 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета - - 646 867 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 646 867 тысяч тенге;
поступления займов - 197 253 тысяч тенге;
погашение займов – 40 794 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 490 408 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной
4 cессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата А. Оразбекулы
Приложение 1
к решению очередной сессии
Шиелийского районного маслихата
от "25" августа 2016 года № 4/3
Приложение 1
к решению Шиелийского районного маслихата

5956
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
648492
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
361709
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6180
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
251981
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
28622
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28691
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28391
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29340
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29340
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
271354
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20195
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
92100
119
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
159059
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
12461
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12461
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
59026
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59026
02
Қорғаныс
1585
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1585
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1309
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
276
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7396
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7396
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

5956
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
648492
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
361709
022
Капитальные расходы государственного органа
6180
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
251981
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
28622
452
Отдел финансов района (города областного значения)
28691
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28391
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29340
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
29340
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
271354
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
20195
013
Капитальные расходы государственного органа
92100
119
Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
159059
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
12461
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
12461
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
59026
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
59026
02
Оборона
1585
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1585
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1309
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
276
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7396
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7396
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

2660,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2660,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
273007
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12350
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
76
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29291
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
15846
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
242
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4477
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
94791
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
56208
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
50162
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1870
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2876
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13865
030
Патыранат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағы
13865
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
291423
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
241177
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
75692
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
23419
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
101468
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
40598
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4740
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

2660,8
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2660,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
273007
004
Программа занятости
12350
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
76
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29291
007
Оказание жилищной помощи
15846
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
242
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4477
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
94791
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56208
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50162
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1870
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2876
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
464
Отдел образования района (города областного значения)
13865
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13865
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
291423
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
241177
008
Освещение улиц населенных пунктов
75692
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
23419
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
101468
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
40598
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4740
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020