Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 05 шілдедегі № 3/32 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде № 3079 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2923 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2016 жылдың 9 қаңтардағы №№ 3-4 санында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, тиісінше, оның ішінде 2016 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер – 121 729 740 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 67 959 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 630 776 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 014 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 51 136 505 мың теңге;
2) шығындар – 119 451 394 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 32 805 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 462 956 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 495 761 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 2 451 075 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 451 075 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 139 923 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 139 923 мың теңге.";
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 71,2 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 90 пайыз;
Түпқараған ауданына – 55,4 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 11,7 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 33,1 пайыз.";
2-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына –100 пайыз.";

О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 05 июля 2016 года № 3/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 15 июля 2016 года № 3079
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2923 опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 9 января 2016 года №№ 3-4) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
"1) доходы - 121 729 740 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 67 959 445 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 630 776 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 014 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 51 136 505 тысяч тенге;
2) затраты - 119 451 394 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 805 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 462 956 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 495 761 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 451 075 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 451 075 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 139 923 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 139 923 тысячи тенге.".
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 71,2 процента;
Мангистаускому району – 90 процентов;
Тупкараганскому району – 55,4 процента;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 11,7 процента;
городу Жанаозен – 33,1 процента.";
подпункт 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) Индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району –100 процентов;
Каракиянскому району – 100 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкарганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 100 процентов;
городу Жанаозен – 100 процентов.";

2-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) Шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 62,3 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз.";
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз.";
2-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 71,2 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 89,9 пайыз;
Түпқараған ауданына – 57,6 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 11,6 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 33 пайыз.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 1 976 525 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 1 769 755 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 206 770 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар бюджеттерінен облыстық бюджетке 6 745 184 мың теңге сома көлемінде бюджеттік алымдар көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданынан – 120 287 мың теңге;
Қарақия ауданынан – 4 260 229 мың теңге;
Маңғыстау ауданынан – 866 757 мың теңге;
Түпқараған ауданынан – 1 497 911 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.".
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Облыс әкімдігінің резерві 47 802 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Құлшықов
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Жүсіпов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының экономика және
бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
С.Б. Нарешова

подпункт 3) пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 100 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 62,3 процента;
городу Актау – 100 процентов.";
городу Жанаозен – 100 процентов.";
подпункт 4) пункта 2 изложить в новой редакции:
"4) Социальный налог:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 71,2 процента;
Мангистаускому району – 89,9 процента;
Тупкараганскому району – 57,6 процента;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 11,6 процента;
городу Жанаозен – 33 процента.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в областном бюджете на 2016 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты в сумме 1 976 525 тысяч тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 1 769 755 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 206 770 тысяч тенге";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в областном бюджете на 2016 год объемы бюджетных изъятий из районных бюджетов в областной бюджет в сумме 6 745 184 тысячи тенге, в том числе:
Бейнеуского района – 120 287 тысяч тенге;
Каракиянского района – 4 260 229 тысяч тенге;
Мангистауского района – 866 757 тысяч тенге;
Тупкараганского района – 1 497 911 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.".
пункт 14 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв акимата области в сумме 47 802 тысячи тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Ш. Кульчиков
Секретарь областного маслихата Б. Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области"
Нарешова С.Б.

89 019
082
Орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
50 000
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
694 170
05
Денсаулық сақтау
20 643 317
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 408 900
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 526
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
27 000
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
242 536
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
89 477
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
148 683
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
45 531
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 652 774
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
719 482
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
30 639
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
661 876
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
48 997
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 227
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
38 998
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
147 737
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
156 679
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
135 807
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
67 518
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету

89 019
082
Сейсмоусиление организаций среднего образования
50 000
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
694 170
05
Здравоохранение
20 643 317
253
Управление здравоохранения области
18 408 900
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
102 526
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
27 000
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
242 536
006
Услуги по охране материнства и детства
89 477
007
Пропаганда здорового образа жизни
148 683
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
45 531
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 652 774
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
719 482
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
30 639
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
661 876
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
48 997
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 227
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
38 998
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
147 737
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
156 679
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
135 807
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
67 518
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией

385 862
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 439 142
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32 330
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 171
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
663 232
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
20 176
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
79 928
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9 250 857
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
312 426
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
906 289
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 234 417
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 234 417
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 676 408
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 384 131
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
220 533
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
167 093
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
229 318
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
2 950
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
302 119
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
48 776
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
259 256
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)

385 862
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 439 142
029
Областные базы спецмедснабжения
32 330
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 171
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
663 232
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
20 176
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
79 928
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9 250 857
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
312 426
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
906 289
271
Управление строительства области
2 234 417
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 234 417
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 676 408
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 384 131
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
220 533
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
167 093
003
Социальная поддержка инвалидов
229 318
007
Капитальные расходы государственного органа
2 950
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
302 119
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
48 776
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
259 256
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг

10 875
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 684
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
61 551
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104 192
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
45 091
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
90 132
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
36 191
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 054
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
781 316
261
Облыстың білім басқармасы
209 732
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
155 351
037
Әлеуметтік сауықтандыру
54 381
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
31 490
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
31 490
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 671
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 671
297
Облыстың еңбек басқармасы
47 384
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
47 384
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 059 311
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 240
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді
мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 240
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 502 542
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 047 346
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

10 875
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13 684
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
61 551
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
104 192
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
45 091
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
90 132
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
36 191
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 054
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
781 316
261
Управление образования области
209 732
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
155 351
037
Социальная реабилитация
54 381
263
Управление внутренней политики области
31 490
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
31 490
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 671
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3 671
297
Управление труда области
47 384
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
47 384
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 059 311
253
Управление здравоохранения области
2 240
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по
Дорожной карте занятости 2020
2 240
271
Управление строительства области
6 502 542
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 047 346
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

439 109
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 888 953
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
424
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 741 591
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
367 767
13
Басқалар
12 985 069
257
Облыстың қаржы басқармасы
10 037 100
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
47 802
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
469 423
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 135 818
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 384 057
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
156 521
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
156 521
271
Облыстың құрылыс басқармасы
599 008
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
130 175
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 387
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
467 446
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
1 962 579
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 302
004
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
323 000
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау

439 109
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 888 953
011
Капитальные расходы государственного органа
424
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 741 591
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
367 767
13
Прочие
12 985 069
257
Управление финансов области
10 037 100
012
Резерв местного исполнительного органа области
47 802
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
469 423
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
8 135 818
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)
на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической
стабильности регионов
1 384 057
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
156 521
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
156 521
271
Управление строительства области
599 008
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
130 175
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 387
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
467 446
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 962 579
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
40 302
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
323 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"