Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 14 қазандағы № 5/55 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қазанда № 3161 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 қазандағы № 579 "2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2923 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2016 жылдың 9 қаңтардағы №№ 3-4 санында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, тиісінше, оның ішінде 2016 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер – 119 316 453 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 67 022 416 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 804 718 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 014 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 49 486 305 мың теңге;
2) шығындар – 117 273 829 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 1 848 183 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 343 944 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 495 761 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 885 823 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 885 823 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 691 381 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 691 381 мың теңге.";
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 66,3 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 86,9 пайыз;
Түпқараған ауданына – 44,4 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 12,2 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 37 пайыз.";

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 14 октября 2016 года № 5/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 25 октября 2016 года № 3161
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2016 года № 579 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2923 опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 9 января 2016 года №№ 3-4) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
"1) доходы - 119 316 453 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 67 022 416 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 804 718 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 014 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49 486 305 тысяч тенге;
2) затраты - 117 273 829 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 848 183 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 343 944 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 495 761 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 885 823 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 885 823 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 691 381 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 691 381 тысяча тенге.".
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 66,3 процента;
Мангистаускому району – 86,9 процента;
Тупкараганскому району – 44,4 процента;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 12,2 процента;
городу Жанаозен – 37 процентов.";

2-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 33 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына –100 пайыз.";
2-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) Шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 0 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз.";
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз.";
2-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 63 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 87 пайыз;
Түпқараған ауданына – 44,3 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 12,2 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 37 пайыз.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 2 081 250 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 1 874 480 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 206 770 мың теңге.";
7 - тармақ келесі абзацтармен толықтырылсын:
"кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау;
ішкі істер органдарының әкімшілік полиция қызметкерлерін оқытуға;
цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Облыс әкімдігінің резерві 33 655 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Мұсабаев
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Жүсіпов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының экономика және
бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
С.Б. Нарешова

подпункт 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) Индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району –100 процентов;
Каракиянскому району – 100 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкарганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 33 процентов;
городу Актау – 100 процентов;
городу Жанаозен – 100 процентов.";
подпункт 3) пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 100 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 0 процента;
городу Актау – 100 процентов.";
городу Жанаозен – 100 процентов.";
подпункт 4) пункта 2 изложить в новой редакции:
"4) Социальный налог:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 63 процента;
Мангистаускому району – 87 процентов;
Тупкараганскому району – 44,3 процента;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 12,2 процента;
городу Жанаозен – 37 процентов.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в областном бюджете на 2016 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты в сумме 2 081 250 тысяч тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 1 874 480 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 206 770 тысяч тенге";
пункт 7 дополнить абзацами следующего содержания:
"на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования;
на обучение сотрудников административной полиции органов внутренних дел;
на увеличение государственного образовательного заказа создание цифровой образвательной инфраструктуры.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв акимата области в сумме 33 655 тысяч тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С. Мусабаев
Секретарь областного маслихата Б. Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области"
Нарешова С.Б.

069
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 952,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 271 377,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
911 040,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
911 040,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 512 032,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
106 708,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
624 019,0
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
87 135,0
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
694 170,0
05
Денсаулық сақтау
21 015 400,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 785 983,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 526,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
35 000,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
262 536,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
87 257,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
148 683,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
58 203,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 634 559,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
724 482,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
30 639,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету

069
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание цифровой образовательной инфраструктуры
5 952,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 271 377,0
285
Управление физической культуры и спорта области
911 040,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
911 040,0
271
Управление строительства области
1 512 032,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
106 708,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
624 019,0
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
87 135,0
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
694 170,0
05
Здравоохранение
21 015 400,0
253
Управление здравоохранения области
18 785 983,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
100 526,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
35 000,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
262 536,0
006
Услуги по охране материнства и детства
87 257,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
148 683,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
58 203,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 634 559,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
724 482,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
30 639,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

825 264,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
48 997,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 227,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
37 000,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
199 948,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
138 258,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
102 418,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
103 159,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
393 527,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 431 473,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 021,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 171,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
669 962,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
19 134,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
79 928,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9 382 896,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
332 426,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
906 289,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 229 417,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 229 417,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 447 615,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 174 201,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
224 559,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

825 264,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
48 997,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 227,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
37 000,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
199 948,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
138 258,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
102 418,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
103 159,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
393 527,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 431 473,0
029
Областные базы спецмедснабжения
31 021,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 171,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
669 962,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
19 134,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
79 928,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9 382 896,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
332 426,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
906 289,0
271
Управление строительства области
2 229 417,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 229 417,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 447 615,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 174 201,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
224 559,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

155 734,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
155 342,0
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
2 950,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
271 179,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
49 768,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
248 378,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
5 463,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7 025,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
60 805,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 195,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
15 291,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62 496,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
35 792,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 430,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
783 794,0
261
Облыстың білім басқармасы
195 822,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
146 045,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
49 777,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 037,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 037,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 671,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

155 734,0
003
Социальная поддержка инвалидов
155 342,0
007
Капитальные расходы государственного органа
2 950,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
271 179,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
49 768,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
248 378,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
5 463,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 025,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
60 805,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
87 195,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
15 291,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
62 496,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
35 792,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 430,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
783 794,0
261
Управление образования области
195 822,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
146 045,0
037
Социальная реабилитация
49 777,0
263
Управление внутренней политики области
25 037,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 037,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 671,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

3 671,0
297
Облыстың еңбек басқармасы
48 884,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
45 884,0
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
3 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 243 398,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 240,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді
мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 240,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 933 947,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 047 346,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 738 555,0
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
148 046,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 307 211,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 669,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
777 408,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
640 297,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 766 946,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
721 446,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
22 160,0
045
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді
мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 452,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
209 833,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 809 810,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 171 275,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 947,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
179 009,0
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
432 420,0
007
Театр және музыка өнерін қолдау
439 702,0
008
Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету

3 671,0
297
Управление труда области
48 884,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
45 884,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 243 398,0
253
Управление здравоохранения области
2 240,0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по
Дорожной карте занятости 2020
2 240,0
271
Управление строительства области
5 933 947,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 047 346,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 738 555,0
030
Развитие коммунального хозяйства
148 046,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 307 211,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
67 669,0
005
Капитальные расходы государственного органа
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
777 408,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
640 297,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 766 946,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
721 446,0
038
Развитие коммунального хозяйства
22 160,0
045
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских
населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 452,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
209 833,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
100 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 809 810,0
262
Управление культуры области
1 171 275,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
45 947,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
179 009,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
432 420,0
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
439 702,0
008
Обеспечение функционирования областных библиотек

1 328 857,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 950,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
115 278,0
006
Жануарлар дүниесiн қорғау
228 101,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша iс-шаралар
937 928,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 600,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
974 303,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 381,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
20 000,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
75 000,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
25 000,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
54 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
260 013,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
80 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
323 350,0
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы
техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
17 139,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 420,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 011 475,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 011 475,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 500,0
027
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
5 500,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
77 650,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 866,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 996,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер

1 328 857,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
40 950,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
115 278,0
006
Охрана животного мира
228 101,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
937 928,0
013
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 600,0
255
Управление сельского хозяйства области
974 303,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
109 381,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
20 000,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ путем субсидирования производства приоритетных культур
75 000,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
25 000,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
54 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
260 013,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
80 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
323 350,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
17 139,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 420,0
271
Управление строительства области
1 011 475,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 011 475,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 500,0
027
Развитие объектов охраны окружающей среды
5 500,0
719
Управление ветеринарии области
77 650,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
44 866,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 996,0
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения

8 339 297,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 338 071,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
149 827,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
149 827,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
545 092,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
130 175,0
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 387,0
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
413 530,0
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
732 579,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 302,0
004
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
23 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
472 480,0
007
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
188 857,0
011
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының бюджетіне кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 940,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
272 561,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
141 561,0
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
131 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 395,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 395,4
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 395,4
15
Трансферттер
31 071 899,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
31 071 899,4
006
Бюджеттік алып коюлар

8 339 297,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)
на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической
стабильности регионов
1 338 071,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
149 827,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
149 827,0
271
Управление строительства области
545 092,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
130 175,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 387,0
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
413 530,0
278
Управление предпринимательства и торговли области
732 579,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
40 302,0
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
23 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
472 480,0
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
188 857,0
011
Целевые текущие трансферты бюджету города Жанаозен Мангистауской области на поддержку предпринимательства
7 940,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
272 561,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
141 561,0
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
131 000,0
14
Обслуживание долга
1 395,4
257
Управление финансов области
1 395,4
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 395,4
15
Трансферты
31 071 899,4
257
Управление финансов области
31 071 899,4
006
Бюджетные изъятия