Ақтау қаласы әкімінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 9 "Ақтау қаласы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 4 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 ақпанда № 2977 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 27.02.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына және "Дауыс беруге арналған учаскелердің бірыңғай нөмірленуін белгілеу туралы" 2015 жылғы 10 маусымдағы № 0190 Маңғыстау облыстық сайлау комиссиясының қаулысына сәйкес, Ақтау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау қаласы әкімінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 9 "Ақтау қаласы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2801 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 тамыздағы № 150-151 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағымен белгіленген Ақтау қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Е. Төретаев) осы шешімнің Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастырылуын және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Б. Кенжалиевке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Трұмов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Т.С. Сатыбалдиев
"11" ақпан 2016 жыл.
"КЕЛІСІЛДІ"
Өмірзақ ауылы әкімі
Е.Р. Сарыев
"11" ақпан 2016 жыл.
Ақтау қаласы әкімінің
11 ақпан 2016 жылғы
№ 4 шешіміне қосымша
Ақтау қаласы №1 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, №3 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 507179
Шекарасы:1 шағынауданының №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22 в, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері; 1 в шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 22, 22 а, 22 б, 22 в жеке тұрғын үйлері, №1 өнеркәсіптік аймағының №№ 1, 2, 3 үйлері, "Поле Чудес" бау-бақша серіктестігі.
№2 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, облыстық туберкулезге қарсы диспансерінің ғимараты,

О внесении изменений в решение акима города Актау от 14 июля 2015 года № 9 "Об образовании избирательных участков по городу Актау"
Решение акима города Актау Мангистауской области от 11 февраля 2016 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 25 февраля 2016 года № 2977. Утратило силу решением акима города Актау Мангистауской области от 27 февраля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Актау Мангистауской области от 27.02.2019 № 1(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" и постановлением Мангистауской областной избирательной комиссии от 10 июня 2015 года № 0190 "Об обозначении единой нумерации избирательных участков предназначенных для голосования", аким города Актау РЕШИЛ:
В решение акима города Актау от 14 июля 2015 года № 9 "Об образовании избирательных участков по городу Актау" (зарегистрированный в государственном реестре нормативно правовых актов за № 2801, опубликованный в газете "Огни Мангистау" от 22 августа 2015 года № 148-149) внести следующие изменения:
границы избирательных участков по городу Актау определенные пунктом 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" (Е. Туретаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области, его размещения в информационно-правовой системе "Әділет" и официального опубликования в средствах массовой информации.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Кенжалиева Б.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Трумов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Актауской городской
избирательной комиссии
Сатыбалдиев Т.С.
"11" февраль 2016 год.
"СОГЛАСОВАНО"
Акима села Умирзак
Сарыев Е.Р
"11" февраль 2016 год.
Приложение к решению
Акима города Актау № 4
от "11" февраля 2016 года
город Актау Избирательный участок № 1
город Актау, 1 микрорайон, здание средней школы № 3,
тел./факс: 8 7292 (код) 507179
Границы: дома №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22 в, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 микрорайона 1; частные дома № № 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 22, 22 а, 22 б, 22 в микрорайона 1 в; дома №№ 1, 2, 3 промышленная зона № 1; СОТ "Поле Чудес".
Избирательный участок № 2
город Актау, 1 микрорайон, здание областного противотуберкулезного диспансера,

тел./факс 8 7292 (код) 503580
Шекарасы: 1 а шағынауданында орналасқан стационарлық емдеу-профилактикалық мекемелері: облыстық туберкулезге қарсы диспансері, облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы, облыстық психоневрологиялық үй-интернаты, облыстық тері-венерологиялық диспансері, "Шағала" шағынауданы, "Шағала" профилактикалық – сауықтыру орталығы, қарттар және мүгедектер үй-интернаты, қалалық перзентхана, "Шағала" мен "Рахат" қонақ үйлері.
№3 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 2 шағынаудан, Маңғыстау гуманитарлық колледжінің ғимараты, тел./факс: 87292 (код) 507227
Шекарасы: 1 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5 үйлері; 2 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74, үйлері; сондай-ақ "Ақтау" қонақ үйі.
№4 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 2 шағынаудан, Маңғыстау гуманитарлық колледжінің ғимараты, тел./факс: 87292 (код) 507227
Шекарасы: 1 шағынауданының №№ 6, 7, 8, 9 үйлері; 2 шағынауданының №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34. 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47а, 47б, 47 в үйлері.
№5 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 3 шағынаудан, №2 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 507442
Шекарасы:3 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 20б, 21, 22, 24, 25, 25 а, 48, 49, 50, 57, 58, 59, 61, 151, 152, 153, 154, 154 а, 155, 156, 156 а, 157, 158, 159 үйлері.
№ 6 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 3 шағынаудан, №2 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 507442
Шекарасы: 3 а шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15/1, 15/2, 15 в, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері және "Зеленая" қонақ үйі.
№ 7 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 3 б шағынаудан, Маңғыстау политехникалық колледжінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 500761
Шекарасы: 3 б шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 7, 8, 9, 10, 15, 16 үйлері; 3 шағынауданының 28, 29, 30, 31, 32, 32 а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 63, 71, 72, 83, 84,85, 87, 110, 111, 112, 113, 114, 120, 122, 126, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146 а, 147, 148, 149, 150, 163, 164, 165, 166 үйлері және "Silk wаy", "Жерұйық" қонақ үйлері.
№ 8 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, №5 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 316585
Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 1, 2, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлері, сондай-ақ "Каспиан Ривьера" конақ үйі.
№ 9 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, №5 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 500735
Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, үйлері, 4 а шағынауданы жеке тұрғын үй массивінің барлық үйлері.
№ 10 сайлау учаскесі

тел./факс 8 7292 (код) 503580
Границы: Стационарные лечебно-профилактические учреждения: областной противотуберкулезный диспансер, областная инфекционная больница, областной психоневрологический дом-интернат, областной кожно-венерологический диспансер микрорайона 1а; Профилакторно - оздоровительный центр "Шагала", дом-интернат для престарелых и инвалидов, городской родильный дом микрорайона "Шагала"; гостиницы "Шагала" и "Рахат".
Избирательный участок № 3
город Актау, 2 микрорайон, здание Мангистауского гуманитарного колледжа, тел./факс: 87292 (код) 507227
Границы: дома №№2, 3, 4, 5 микрорайона 1; дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74, микрорайона 2; а также гостиница "Актау".
Избирательный участок № 4
город Актау, 2 микрорайон, здание Мангистауского гуманитарного колледжа,
тел./факс: 87292 (код) 507227
Границы: дома №№ 6, 7, 8, 9 микрорайона 1 дома; №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47 а, 47 б, 47 в микрорайона 2.
Избирательный участок № 5
город Актау, 3 микрорайон, здание средней школы №2,
тел./факс: 8 7292 (код) 507442
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 20 б, 21, 22, 24, 25, 25 а, 48, 49, 50, 57, 58, 59, 61, 151, 152, 153, 154, 154 а, 155, 156, 156 а, 157, 158, 159 микрорайона 3.
Избирательный участок № 6
город Актау, 3 микрорайон, здание средней школы №2,
тел./факс: 8 7292 (код) 507442
Границы: дома №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15/1, 15/2, 15 в, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 микрорайона 3а и гостиница "Зеленая".
Избирательный участок № 7
город Актау, 3 б микрорайон, здание Мангистауского политехнического колледжа, тел./факс: 8 7292 (код) 500761
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 7, 8, 9, 10, 15, 16 микрорайона 3 б; дома 28, 29, 30, 31, 32, 32 а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 63, 71, 72, 83, 84, 85, 87, 110, 111, 112, 113, 114, 120, 122, 126, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146 а, 147, 148, 149, 150, 163, 164, 165, 166 и гостиницы "Silk wаy", "Жеруйык" микрорайона 3.
Избирательный участок № 8
город Актау, 4 микрорайон, здание средней школы №5,
тел./факс: 8 7292 (код) 316585
Границы: дома №№ 1, 2, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 микрорайона 4, а также гостиница "Каспиан Ривьера".
Избирательный участок № 9
город Актау, 4 микрорайон, здание средней школы №5,
тел./факс: 8 7292 (код) 500735
Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29 микрорайона 4, и все дома жилого массива микрорайона 4а.
Избирательный участок № 10

Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, №5 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 333516
Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 30, 31, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52 үйлері, 4 шағынауданда орналасқан № 29011 әскери бөлімі.
№ 11 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 5 шағынаудан, №7 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 521769
Шекарасы: 5 шағынауданының №№ 1, 1 а, 1 в, 1 г, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 41, 42 үйлері.
№ 12 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 5 шағынаудан, №7 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 521769
Шекарасы: 5 шағынауданының № 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40 үйлері.
№ 13 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 6 шағынаудан, №6 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 507568
Шекарасы: 6 шағынауданының №№ 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36 үйлері.
№ 14 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 6 шағынаудан, №6 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 507568
Шекарасы: 6 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 37, 38, 39, 40 үйлері; 22 шағынауданының №№ 16, 29, 30, 31 үйлері; 23 шағынауданының № 101 үйі.
№ 15 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 7 шағынаудан, №9 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 511968
Шекарасы: 7 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері.
№ 16 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 7 шағынаудан, №9 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 511968
Шекарасы: 7 шағынауданының №№ 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері.
№ 17 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 8 шағынаудан, №8 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 526468
Шекарасы: 8 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 үйлері.
№ 18 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 8 шағынаудан, №8 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 526468
Шекарасы: 8 шағынауданының №№ 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері.
№ 19 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 9 шағынаудан, №11 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 433913
Шекарасы: 9 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 үйлері және "Ренесанс" қонақ үйі. 10 шағынауданының №№ 1, 2, 10, 11 үйлері.
№ 20 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 9 шағынаудан, №11 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 433913
Шекарасы: 9 шағынауданының №№ 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 үйлері.
№ 21 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, № 4 мектеп-гимназия ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 433095
Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері.
№ 22 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, №10 орта мектеп ғимараты,

город Актау, 4 микрорайон, здание средней школы №5,
тел./факс: 8 7292 (код) 333516
Границы: дома №№ 30, 31, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52 микрорайона 4; В/ч № 29011 расположенный в 4 микрорайоне.
Избирательный участок № 11
город Актау, 5 микрорайон, здание средней школы №7,
тел./факс: 8 7292 (код) 521769
Границы:дома №№ 1, 1 а, 1 в, 1 г, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 41, 42 микрорайона 5.
Избирательный участок № 12
город Актау, 5 микрорайон, здание средней школы № 7,
тел./факс: 8 7292 (код) 521769
Границы: дома № 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40, микрорайона 5.
Избирательный участок № 13
город Актау, 6 микрорайон, здание средней школы № 6,
тел./факс: 8 7292 (код) 507568
Границы: дома №№ 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36 микрорайона 6.
Избирательный участок № 14
город Актау, 6 микрорайон, здание средней школы № 6,
тел./факс: 8 7292 (код) 507568
Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 37, 38, 39, 40 микрорайона 6; дома №№ 16, 29, 30, 31 микрорайона 22; дом № 101 микрорайона 23.
Избирательный участок № 15
город Актау, 7 микрорайон, здание средней школы № 9,
тел./факс: 8 7292 (код) 511968
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 25, 26, 27, 28, 29, 30 микрорайона 7.
Избирательный участок № 16
город Актау, 7 микрорайон, здание средней школы № 9,
тел./факс: 8 7292 (код) 511968
Границы: дома №№ 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 микрорайона 7.
Избирательный участок № 17
город Актау, 8 микрорайон, здание средней школы № 8,
тел./факс: 8 7292 (код) 526468
Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 микрорайона 8.
Избирательный участок № 18
город Актау, 8 микрорайон, здание средней школы № 8,
тел./факс: 8 7292 (код) 526468
Границы: дома №№ 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 микрорайона 8.
Избирательный участок № 19
город Актау, 9 микрорайон, здание средней школы № 11,
тел./факс: 8 7292 (код) 433913
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 микрорайона 9, а также гостиница "Ренесанс"; дома №№ 1, 2, 10, 11 микрорайона 10.
Избирательный участок № 20
город Актау, 9 микрорайон, здание средней школы № 11,
тел./факс: 8 7292 (код) 433913
Границы: дома №№ 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 микрорайона 9.
Избирательный участок № 21
город Актау, 11 микрорайон, здание школы-гимназии № 4,
тел./факс: 8 7292 (код) 433095
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 микрорайона 11.
Избирательный участок № 22
город Актау, 11 микрорайон, здание средней школы № 10,

тел./факс: 8 7292 (код) 427371
Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 6 а, 6б, 7 а, 7 б, 8 а, 8 б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 58, 60 үйлері.
№ 23 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, №10 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 427371
Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлері.
№ 24 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, №12 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 310854
Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33 үйлері; 13 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 14, 15, 16 үйлері.
№ 25 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, №12 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 310854
Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17 а, 19, 20, 21, 21 а үйлері.
№ 26 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, №13 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 435909
Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 34, 35, 36, 40, 42, 43, 44, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 72, 72 а, 72б, 72 в үйлері.
№ 27 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, №13 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 312432
Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 48, 49, 50, 51, 52, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 үйлері.
№ 28 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, №17 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 421298
Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25б, 26, 27, 28 а, 28 б, 30, 31 а, 31 б, 35 үйлері, "Гранд Виктори" қонақ үйі.
№ 29 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, №21 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 427750
Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 1 а, 1 б, 2, 2 б, 3 а, 3 б, 5 а, 5 б, 6, 7, 13 а, 13 б, 52 а, 52 б, 53 үйлері.
№ 30 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, №17 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 421298
Шекарасы:13 шағынауданының №№ 36, 37, 38, 39, 40, 42 а, 42 б, 44, 45, 46, 48, 49, 50 а, 50 б үйлері.
№ 31 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, №1 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 315336
Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 59, 59 а үйлері.
№ 32 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, №1 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 315336
Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 а, 27 б, 27 г, 28, 29, 30, 31, 32, 32 а, 32 б, 33, 33 а, 34, 34 а үйлері.
№ 33 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, №15 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 434810
Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 35, 36, 36 а, 36 б, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 57, 58, 67, 69, үйлері.
№ 34 сайлау учаскесі

тел./факс: 8 7292 (код) 427371
Границы: дома №№ 6 а, 6 б, 7 а, 7 б, 8 а, 8 б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 58, 60 микрорайона 11.
Избирательный участок № 23
город Актау, 11 микрорайон, здание средней школы №10,
тел./факс: 8 7292 (код) 427371
Границы: дома №№ 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 микрорайона 11.
Избирательный участок № 24
город Актау, 12 микрорайон, здание средней школы № 12,
тел./факс: 8 7292 (код) 310854
Границы: дома №№ 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33 микрорайона 12; дома №№ 8, 9, 10, 14, 15, 16 микрорайона 13.
Избирательный участок № 25
город Актау, 12 микрорайон, здание средней школы №12,
тел./факс: 8 7292 (код) 310854
Границы: дома №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17 а, 19, 20, 21, 21 а микрорайона 12.
Избирательный участок № 26
город Актау, 12 микрорайон, здание средней школы №13,
тел./факс: 8 7292 (код) 435909
Границы: дома №№ 34, 35, 36, 40, 42, 43, 44, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 72, 72 а, 72б, 72 в микрорайона 12.
Избирательный участок № 27
город Актау, 12 микрорайон, здание средней школы №13,
тел./факс: 8 7292 (код) 312432
Границы: дома №№ 48, 49, 50, 51, 52, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 микрорайона 12.
Избирательный участок № 28
город Актау, 13 микрорайон, здание средней школы № 17,
тел./факс: 8 7292 (код) 421298
Границы: дома №№ 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25б, 26, 27, 28 а, 28 б, 30, 31 а, 31 б, 35 микрорайона 13, а также гостиница "Гранд Виктори".
Избирательный участок № 29
город Актау, 13 микрорайон, здание средней школы № 21,
тел./факс: 8 7292 (код) 427750
Границы: дома №№ 1 а, 1 б, 2, 2 б, 3 а, 3 б, 5 а, 5 б, 6, 7, 13 а, 13б, 52 а, 52 б, 53 микрорайона 13.
Избирательный участок № 30
город Актау, 13 микрорайон, здание средней школы №17,
тел./факс: 8 7292 (код) 421298
Границы: дома №№ 36, 37, 38, 39, 40, 42а, 42 б, 44, 45, 46, 48, 49, 50 а, 50 б микрорайона 13.
Избирательный участок № 31
город Актау, 14 микрорайон, здание средней школы №1,
тел./факс: 8 7292 (код) 315336
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 59, 59 а микрорайона 14.
Избирательный участок № 32
город Актау, 14 микрорайон, здание средней школы № 1,
тел./факс: 8 7292 (код) 315336
Границы: дома №№ 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 27б, 27 г, 28, 29, 30, 31, 32, 32 а, 32 б, 33, 33 а, 34, 34 а микрорайона 14.
Избирательный участок № 33
город Актау, 14 микрорайон, здание средней школы № 15,
тел./факс: 8 7292 (код) 434810
Границы: дома №№ 35, 36, 36 а, 36 б, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 57, 58, 67, 69 микрорайона 14.
Избирательный участок № 34

Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, №24 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 432805
Шекарасы: 15 шағынауданының №№, 25, 26, 27, 28, 28 а, 32, 34, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 59 үйлері және 15 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.
№ 35 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, №24 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 432805
Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 56 б, 58, 65, 69, 70 үйлері, "Самал", "Самал-1", "Самал-2" тұрғын үй массивтерінің үйлері. 17 шағынауданының "Дукат" ТК, "Грин Парк" ТК және 17 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.
№ 36 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, № 58 балабақша ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 313159
Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 2 а, 2 б, 3 а, 3 б, 3 в, 3 г, 4, 5, 8, 9, 9 а, 9 б, 10, 11 а, 11 б, 12, 12 а, 13 б, 18, 18 а, 18 б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64 а, 66, 66 а, 68 үйлері, 14 шағынауданның 39 үйі.
№ 37 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, №22 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 530044
Шекарасы: 22 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 6 а, 6 б, 7, 7 б, 8, 10, 10 б, 9, 15, 17 үйлері, сондай-ақ №№ 4 к, 32, 33, 34 жеке тұрғын үйлері.
№ 38 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, №6656 әскери бөлімінің ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 531252
Шекарасы: № 6656 әскери бөлімі.
№ 39 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 23 шағынаудан, тергеуге дейінгі уақытша қамау изоляторының ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 521638
Шекарасы: Маңғыстау облысы Ішкі істер департаментінің тергеуге дейін уақытша қамау изоляторы.
№ 40 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 24 шағынаудан, Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті мұнай және газ иститутының ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 430016
Шекарасы:26 шағынауданының №№ 1, 1 б, 1 г, 2, 3, 4, 6, 6 а, 12, 12 а, 13, 14, 15, 18, 19, 22 үйлері және 24 шағынаудандағы "Көктем" тұрғын үй массивінің үйлері.
№ 41 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, Облыстық емхана ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 436360
Шекарасы: Стационарлық емдеу-профилактикалық мекемелері: облыстық емхана, облыстық перинаталдық орталығы, облыстық перзентхана, облыстық балалар емханасы, онкологиялық диспансер, балалар жұқпалы аурулар емханасы.
№ 42 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, №14 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 415657
Шекарасы: 26 шағынауданының №№ 20, 21, 23, 24, 29, 31, 32, 35, 36, үйлері; 27 шағынауданының №№ 16, 25, 64, 65, 66, 67, 79, 80 үйлері.
№ 43 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, №14 орта мектеп ғимараты,

город Актау, 15 микрорайон, здание средней школы № 24,
тел./факс: 8 7292 (код) 432805
Границы: дома №№, 25, 26, 27, 28, 28 а, 32, 34, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 59 микрорайона 15, а также все частные жилые дома микрорайона 15.
Избирательный участок № 35
город Актау, 15 микрорайон, здание средней школы № 24,
тел./факс: 8 7292 (код) 432805
Границы: дома №№ 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 56 б, 58, 65, 69, 70 микрорайона 15, дома жилых массивов "Самал", "Самал-1", "Самал-2". Дома ЖК "Дукат" ЖК, "Грин Парк" микрорайона 17, а также все частные жилые дома микрорайона 17.
Избирательный участок № 36
город Актау, 15 микрорайон, здание детского дошкольного учереждения № 58,
тел./факс: 8 7292 (код) 313159
Границы: дома №№ 2 а, 2 б, 3 а, 3 б, 3 в, 3 г, 4, 5, 8, 9, 9 а, 9 б, 10, 11 а, 11 б, 12, 12 а, 13 б, 18, 18а, 18 б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64 а, 66, 66 а, 68 микрорайона 15, дом № 39 микрорайона 14.
Избирательный участок № 37
город Актау, 22 микрорайон, здание средней школы № 22,
тел./факс: 8 7292 (код) 530044
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 6 а, 6 б, 7, 7 б, 8, 10, 10 б, 9, 15, 17 микрорайона 22, а также частные дома №№ 4 к, 32, 33, 34 микрорайона 22.
Избирательный участок № 38
город Актау, 22 микрорайон, здание войсковой части № 6656,
тел./факс: 8 7292 (код) 531252
Границы: войсковая часть№ 6656.
Избирательный участок № 39
город Актау, 23 микрорайон, здание следственного изолятора,
тел./факс: 8 7292 (код) 521638
Границы: следственный изолятор департамента внутренних дел Мангистауской области.
Избирательный участок № 40
город Актау, 24 микрорайон, здание института нефти и газа Каспийского государственного университета технологии и инжиниринга имени Ш. Есенова,
тел./факс: 8 7292 (код) 430016
Границы: дома №№ 1, 1б, 1 г, 2, 3, 4, 6, 6 а, 12, 12 а, 13, 14, 15, 18, 19, 22 микрорайона 26; а также дома жилого массива "Көктем" микрорайона 24.
Избирательный участок № 41
город Актау, 26 микрорайон, здание областной больницы,
тел./факс: 8 7292 (код) 436360
Границы: Стационарно лечебно-профилактические центры: областная больница, областной родильный дом, областной перинатальный центр, областная детская больница, онкологический диспансер, детская инфекционная больница.
Избирательный участок № 42
город Актау, 26 микрорайон, здание средней школы № 14,
тел./факс: 8 7292 (код) 415657
Границы: дома №№ 20, 21, 23, 24, 29, 31, 32, 35, 36, микрорайона 26; дома №№ 16, 25, 64, 65, 66, 67, 79, 80 микрорайона 27.
Избирательный участок № 43
город Актау, 26 микрорайон, здание средней школы № 14,

тел./факс: 8 7292 (код) 415657
Шекарасы: 26 шағынауданының №№ 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 11, 26, 27, 28, 38, 39, 40, 41, 41 а, 42, 43, 45, 46 үйлері.
№ 44 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Ақтау қызмет көрсету технологиялық
колледжі ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 316076
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 57, 71, 72, 74, 75, 76, 85 үйлері және Ш. Есенов атындағы КМТжИУ жатақханасы (№7 үй).
№ 45 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Ақтау қызмет көрсету технологиялық
колледжі ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 316076
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 8, 10, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 53, 54 үйлері.
№ 46 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, №16 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 412338
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 47, 49 үйлері.
№ 47 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, №16 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 412338
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 51, 52 үйлері.
№ 48 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, №20 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 404280
Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 1, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлері; 19 шағынауданының №№ 14/1, 14/2 үйлері, сондай-ақ "Болашақ" университеті.
№ 49 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, №20 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 404280
Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 14, 15, 16, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48 үйлері.
№ 50 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, №59 балабақша ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 411794
Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері.
№ 51 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28а шағынаудан, №23 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 402283
Шекарасы: 28а шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14 үйлері.
№ 52 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29 шағын аудан, №28 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 401656
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21 үйлері.
11
№ 53 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы,29 шағынаудан, №28 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 401656
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 23, 24 блок "А", "Б", тұрғын/үй кешені "Заветная мечта", 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 30, 30 а, 31, 220 тұрғын/үй кешені "Ажар"; 30 шағынауданының №№ 165, 166, 167, 168, 169, 183, 183/1 үйлері.
№ 54 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29 шағынаудан, № 61 "Сұлтан" балабақша ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 305565
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 200, 201, 202, 203 үйлері; "Шығыс-1", "Шығыс-2", "Шығыс-3", "Толқын-1" "Толқын-2" тұрғын үй массивінің үйлері; "Нұр Плаза" қонақ үйі және 30 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.
№ 55 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32 б шағынаудан, Түрлі пәндерді тереңдетіп оқытатын дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-интернат,

тел./факс: 8 7292 (код) 415657
Границы: дома №№ 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 11, 26, 27, 28, 38, 39, 40, 41, 41 а, 42, 43, 45, 46 микрорайона 26.
Избирательный участок № 44
город Актау, 27 микрорайон, здание Актауского технологического колледжа сервиса,
тел./факс: 8 7292 (код) 316076
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 57, 71, 72, 74, 75, 76, 85 микрорайона 27, общежитие КГУТиИ имени Ш. Есенова (дом №7).
Избирательный участок № 45
город Актау, 27 микрорайон, здание Актауского технологического колледжа сервиса,
тел./факс: 8 7292 (код) 316076
Границы: дома №№ 8, 10, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 53, 54 микрорайона 27.
Избирательный участок № 46
город Актау, 27 микрорайон, здание средней школы № 16,
тел./факс: 8 7292 (код) 412338
Границы: дома №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 47, 49 микрорайона 27.
Избирательный участок № 47
город Актау, 27 микрорайон, здание средней школы № 16,
тел./факс: 8 7292 (код) 412338
Границы: дома №№ 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 51, 52 микрорайона 27.
Избирательный участок № 48
город Актау, 28 микрорайон, здание средней школы № 20,
тел./факс: 8 7292 (код) 404280
Границы: дома №№ 1, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 микрорайона 28, дома №№ 14/1, 14/2 микрорайона 19, а также университет "Болашак".
Избирательный участок № 49
город Актау, 28 микрорайон, здание средней школы № 20,
тел./факс: 8 7292 (код) 404280
Границы: дома №№ 14, 15, 16, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48 микрорайона 28.
Избирательный участок № 50
город Актау, 28 микрорайон, здание детского дошкольного учереждения № 59,
тел./факс: 8 7292 (код) 411794
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 микрорайона 28.
Избирательный участок № 51
город Актау, 28а микрорайон, здание средней школы № 23,
тел./факс: 8 7292 (код) 402283
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14 микрорайона 28 а.
Избирательный участок № 52
город Актау, 29 микрорайон, здание средней школы № 28,
тел./факс: 8 7292 (код) 401656
Границы: дома №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21 микрорайона 29.
Избирательный участок № 53
город Актау,29 микрорайон, здание средней школы № 28,
тел./факс: 8 7292 (код) 401656
Границы: дома №№ 23, 24 блок "А", "Б", ЖК "Заветная мечта", 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 30, 30 а, 31, 220 ЖК "Ажар"микрорайона 29; дома №№ 165, 166, 167, 168, 169, 183, 183/1 микрорайона 30.
Избирательный участок № 54
город Актау, 29 микрорайон, здание детского сада № 61 "Сұлтан",
тел./факс: 8 7292 (код) тел./факс: 8 7292 (код) 305565
Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 200, 201, 202, 203 микрорайона 29; все дома жилых массивов "Шыгыс-1", "Шыгыс-2", "Шыгыс-3", "Толкын-1" "Толкын-2"; гостиница "Нур Плаза" и все частные жилые жома микрорайона 30.
Избирательный участок № 55
город Актау, 32 б микрорайон, областная специализированная школа-интернат для одаренных детей с углубленным изучением различных предметов,

тел./факс: 8 7292 (код) 609416
Шекарасы: 31 а шағынауданының №№ 16, 17, 18, 19, 22 үйлері; 31 б шағынауданының №№ 16, 18, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері; 32 а шағынауданының №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 25 үйлері; 32 б шағынауданының №№ 8, 8/1, 8/2, 16, 16/1, 16/2 үйлері; Ш. Есенов атындағы КМТжИУ жатақханасы. "Авиабаза" № 30153 әскери бөлімі.
№ 56 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, №27 орта мектеп ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 445253
Шекарасы: Өмірзақ ауылының №№ 1, 2, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлері; №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 үйлері, Монтаж басқармасы-3, "Рауан" және "Приморский" тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері.
№ 57 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, №2018 әскери бөлімінің ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 212145
Шекарасы: № 2018 әскери бөлімі.
№ 58 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, №2201 әскери бөлімінің ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 460837
Шекарасы: № 2201 әскери бөлімі.
№ 59 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ селосы, "Приозерный тұрғын" үй массиві, "Азия" мейрамханасының ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 318003
Шекарасы: "Приозерный", "Приозерный-1", "Приозерный-2" тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері және 21 шағынауданының № 37, 37/1, 37/2, 37/3 тұрғын үйлері.
№ 60 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өндірістік аймақ, №3502 әскери бөлімінің ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 425510
Шекарасы: № 3502 әскери бөлімі.
№ 61 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Ақтау-Құрық автожолының 17 шақырымы, №25744 әскери бөлімінің ғимараты,
тел./факс: 8 7292 (код) 318354
Шекарасы: "№ 25744 әскери бөлімі.
Ақтау қалалық сайлау комиссиясы
Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, 72 ғимарат, 528 кабинет
телефон/факс 8 7292 (код) 336506, 336508, 336517

тел./факс: 8 7292 (код) 609416
Границы: дома №№ 16, 17, 18, 19, 22 микрорайона 31 а; дома №№ 16, 18, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 микрорайона 31 б; дома №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 25 микрорайона 32 а; дома №№ 8, 8/1, 8/2, 16, 16/1, 16/2 микрорайона 32 б; общежитие КГУТиИ имени Ш. Есенова, "Авиабаза" военная часть № 30153.
Избирательный участок № 56
город Актау, село Умирзак, здание средней школы № 27,
тел./факс: 8 7292 (код) 445253
Границы: дома №№ 1, 2, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 села Умирзак; дома №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48, Монтажное управление-3, все дома жилых массивов "Рауан" и "Приморский".
Избирательный участок № 57
город Актау, село Умирзак, здание войсковой части № 2018,
тел./факс: 8 7292 (код) 212145
Границы: войсковая часть № 2018.
Избирательный участок № 58
город Актау, село Умирзак, здание войсковой части № 2201,
тел./факс: 8 7292 (код) 460837
Границы: войсковая часть № 2201.
Избирательный участок № 59
город Актау, село Умирзак, жилой массив "Приозерный", здание ресторана "Азия",
тел./факс: 8 7292 (код) 318003
Границы: все дома жилых массивов"Приозерный", "Приозерный-1", "Приозерный-2"; дома №№ 37, 37/1, 37/2, 37/3 микрорайона 21.
Джумабаевич, Кобланов Дженгисбай Таубаевич, Джолдасбаева Аида Мырзагалиевна.
Избирательный участок № 60
город Актау, Промзона, здание войсковой части № 3502,
тел./факс: 8 7292 (код) 425510
Границы: войсковая часть№ 3502.
Избирательный участок № 61
город Актау, 17 километр автодороги Актау-Курык, здание войсковой части № 25744,
тел./факс: 8 7292 (код) 318354
Границы: войсковая часть№ 25744.
Актауская городская избирательная комиссия
город Актау, 4 микрорайон, здание №72 кабинет 528,
телефон/факс 8 7292 (код) 336506, 336508, 336517