2016 жылға Ақтау қаласы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 505 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 сәуірде № 3016 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, қала әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2016 жылға Ақтау қаласы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) елу жастан асқан тұлғалар;
2) он екі және одан да көп айдан астам жұмысы болмаған адамдар;
3) есірткіге тәуелді және АИТВ (адамның иммун тапшылығы вирусын) жұқтырған тұлғалар.
2. "Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Г.Н. Хайрлиева):
халықтың нысаналы топтарына жататын адамдарды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету бойынша шаралар қабылдасын;
осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Ж. Көшмағанбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкiмi С. Трұмов
"КЕЛІСІЛДІ":
"Ақтау қалалық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.Н. Хайрлиева
"18" наурыз 2016 жыл

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по городу Актау на 2016 год
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 18 марта 2016 года № 505. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 18 апреля 2016 года № 3016
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по городу Актау на 2016 год:
1) лица старше пятидесяти лет;
2) лица, не имеющие работу двенадцать и более месяцев;
3) лица, наркозависимые и ВИЧ (вирус иммунодефицита человека) - инфицированные.
2. Государственному учреждению "Актауский городской отдел занятости и социальных программ" (Г.Н. Хайрлиева):
принять меры по обеспечению занятости лиц, отнесенных к целевым группам населения;
обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Мангистауской области, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кушмаганбетова Т.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Трумов
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель государственного
учреждения "Актауский городской
отдел занятости и социальных программ"
Хайрлиева Г.Н.
"18" март 2016 год