Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/379 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 30 мамырдағы № 3/29 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 маусымда № 3063 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/379 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2930 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 45/379 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30 мая 2016 года № 3/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 13 июня 2016 года № 3063
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахсан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 45/379 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2930, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 января 2016 года) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Өтеев).
3. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально-экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Утеев Е.).
3. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".

13 824
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
581 380
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
27 000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7 795
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
528 509
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
60 700
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
382 696
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
382 696
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
181 291
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
181 291
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 053 035
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 043 486
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 036
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
390 468
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 477
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 625
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
437 312
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 908
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 061
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
26 426
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 605
017
021
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
58 129
300
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
29 039
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 550
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8 550
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

13 824
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
581 380
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27 000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 795
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
528 509
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 700
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
382 696
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
382 696
467
Отдел строительства района (города областного значения)
181 291
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
181 291
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 053 035
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 043 486
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 036
002
Программа занятости
390 468
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 100
005
Государственная адресная социальная помощь
17 477
006
Оказание жилищной помощи
2 625
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
437 312
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 908
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 061
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26 426
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 605
017
021
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
Капитальные расходы государственного органа
58 129
300
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
29 039
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 550
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8 550
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)