Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/379 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 4/54 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 шілдеде № 3094 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 5 шілдедегі № 3/32 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3079 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/379 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2930 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер - 15 122 586 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 11 027 375мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 39 615 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша -62 755 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша -3 992 841мың теңге;
2) шығындар - 15 591 153мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -15 728 мыңтеңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -15 908 мыңтеңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -180 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу -0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -484 295 мыңтеңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -484 295 мың теңге.";
2 тармақта:
тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы-33,1 пайыз;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"4) әлеуметтік салық - 33,0 пайыз.";
3 тармақ келесі мазмұндағы 21), 22) тармақшалармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 45/379 "О городском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 19 июля 2016 года № 4/54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 26 июля 2016 года № 3094
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахсан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 5 июля 2016 года № 3/32 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3079), Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 45/379 "О городском бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2930, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 января 2016 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016 - 2018 годы, согласно приложению, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы - 15 122 586 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 11 027 375 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 39 615 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 62 755 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3 992 841 тысяч тенге;
затраты - 15 591 153 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 15 728 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 15 908 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 180 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 484 295 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 484 295 тысяч тенге.";
в пункте 2 :
подпункт 1) изложить в новой редакций:
"1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 33,1 процентов;";
подпункт 4) изложить в новой редакций:
"4) социальный налог - 33,0 процентов.";
пункт 3 дополнить подпунктами 21), 22) следующего содержания:

"21) экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету - ауылдық елді мекендерде жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсынуға;
22) экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету- қоғамдық жұмыстар.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Өтеев).
3.Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"21) обеспечение экономической стабильности - предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты;
22) обеспечение экономической стабильности - общественные работы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Утеев Е.).
3. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".

162 812
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
162 812
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
68 487
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
94 325
Рахат ауылы әкімінің аппараты
357 721
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
357 721
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
357 721
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 427 338
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 099
003
Жалпы білім беру
4 673 226
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
161 954
006
Балаларға қосымша білім беру
238 642
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
13 824
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
580 670
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
27 000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7 795
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
627 718
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
51 410
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
349 233
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
349 233
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
127 614
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
127 614
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 098 175
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 088 626
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 036
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
421 608
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

162 812
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
162 812
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
68 487
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
94 325
Аппарат акима села Рахат
357 721
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
357 721
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных
организациях образования
357 721
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 427 338
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
45 099
003
Общеобразовательное обучение
4 673 226
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
161 954
006
Дополнительное образование для детей
238 642
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
13 824
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
580 670
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27 000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 795
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
627 718
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51 410
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
349 233
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
349 233
467
Отдел строительства района (города областного значения)
127 614
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
127 614
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 098 175
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 088 626
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 036
002
Программа занятости
421 608
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан