Бейнеу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 35/248 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданық мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы № 3/24 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 тамызда № 3106 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданық мәслихатының 2018 жылғы 2 мамырдағы № 22/188 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 02.05.2018 № 22/188 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, сонымен қатар Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 10-11-146 ақпараттық хатының негізінде, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 35/248 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2854 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
кіріспе бөлімі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Түйешиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркеуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в решение Бейнеуского районного маслихата от 29 сентября 2015 года №35/248 "О повышении базовых ставок единого земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23 июня 2016 года № 3/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 03 августа 2016 года № 3106. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 2 мая 2018 года № 22/188
Сноска. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 02.05.2018 № 22/188 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговой кодекс)" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", а также на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 15 января 2016 года № 10-11-146, Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 29 сентября 2015 года № 35/248 "О повышении базовых ставок единого земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2854, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет от 11 ноября 2015 года") следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговой кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Б.Туйешиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Досов
Аудандық мәслихат
хатшысы А.Ұлұқбанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық жер қатынастары,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Өтегенов
23 маусым 2016 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Маңғыстау облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Бейнеу ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Қ.Үсенғалиев
23 маусым 2016 жыл

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Досов
Секретарь
районного маслихата
А.Улукбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Бейнеуский районный отдел
земельных отношений, архитектуры и
градостроительства"
Б.Утегенов
23 июня 2016 год
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Бейнеускому району Департамента
государственных доходов по
Мангистауской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан
К.Усенгалиев
23 июня 2016 год