Қарақия ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 178 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 шілдеде № 3080 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 51 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 19.02.2018 № 51 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 230 "Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қарақия аудандық кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н.Жұбаназаров) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Бековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә.Дауылбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық кәсіпкерлік
және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Жубаназаров Нұржан Өтепбергенұлы
"14" маусым 2016 жыл.
"Қарақия аудандық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Атадусов Айдар Аймұратұлы
"14" маусым 2016 жыл.
"Қарақия аудандық тұрғын үй коммуналдық
шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Байбузов Болат Шаңдыұлы
"14" маусым 2016 жыл.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика
министрлігі тұтынушылардың құқықтарын қорғау
комитетінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің Қарақия аудандық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы"
Республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
Есмурзаева Қолғанат Қазмолдақызы
"14" маусым 2016 жыл.
"Қарақия аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Аяғанов Сағындық Күзембайұлы
"14" маусым 2016 жыл.
Қарақия ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы "14" маусымдағы
№178 қаулысымен бекітілген
Қарақия ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орындары
1
Құрық ауылы, "Алишер" орталық базарының оңтүстік шығыс жағы
2
Құрық ауылы, 3 шағын ауданы, "Дана" дүкенінің солтүстік жағы
3

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Каракиянского района
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 14 июня 2016 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 18 июля 2016 года № 3080. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 19 февраля 2018 года № 51
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 19.02.2018 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 230 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукцией" акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Каракиянского района, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел предпринимательства и промышленности" (Н.Жубаназаров) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно - правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бекова К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Дауылбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел
предпринимательства и промышленности"
Жубаназаров Нуржан Утепбергенович
"14" июня 2016 года.
Руководитель государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел
земельных отношений"
Атадусов Айдар Аймуратович
"14" июня 2016 года.
Руководитель государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог"
Байбузов Болат Чаңдыевич
"14" июня 2016 года.
Руководитель Республиканского государственного
учреждения "Каракиянское районное управление
по защите прав потребителей департамента по защите
прав потребителей Мангистауской области комитета
по защите прав потребителей министерства национальной
экономики Республики Казахстан"
Есмурзаева Колканат Казмолдаевна
"14" июня 2016 года.
Начальник государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел внутренних дел"
Аяганов Сагындык Кузембаевич
"14" июня 2016 года.
Утверждено постановлением
акимата Каракиянского района
от "14" июня 2016 года № 178
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Каракиянского района
Места размещения
1
Село Курык, юго восточная сторона центрального рынка "Алишер"
2
Село Курык, микрорайон 3, северная сторона магазина "Дана"
3

Құрық ауылы, 2 шағын ауданы, 4 үйінің шығыс жағы
4
Құрық ауылы, 2 шағын ауданы, "Жолболдин" алаңы
5
Ақтау-Жаңаөзен тас жолының 119 шақырымының оңтүстік жағы
6
Жетібай ауылы, орталық базардың оңтүстік батыс жағы
7
Жетібай ауылы, Әлиев шағын ауданы, "Сүйінқара" мешітінің оңтүстік жағы
8
Жетібай ауылы, Мәдениет үйінің алдындағы ашық алаң
9
Мұнайшы ауылы, Салтанат шағын ауданы, "Салтанат" мейрамханасының солтүстік шығыс жағы
10
Ақтау – Жаңаөзен – Мұнайшы – Жетібай тас жолы қиылысында орналасқан "Гелиус" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жанар-жағар май құю станциясына қарсы 30 метр қашықтықта
11
Құланды ауылы, М.Өскінбайұлы көшесі, "Тұлпар" азық-түлік дүкенімен "Аружан" балабақшасының аралығы
12
Бостан ауылы, Мәдениет үйінің шығыс жағы
13
Сенек ауылы, С.Мәтіков көшесі, мәдениет үйінің шығыс жағы
14
Сенек ауылы, Ә.Темірханов көшесі, "Алтын-Нұр" азық-түлік дүкенінің шығыс жағы

Село Курык, микрорайон 2, восточная сторона дома №4
4
Село Курык, микрорайон 2, площадъ "Жолболдина"
5
Южная сторона на 119-том километре асфальтной дороги Актау-Жанаозен
6
Село Жетыбай, юго-западная сторона центрального рынка
7
Село Жетыбай, микрорайон Алиева, южная сторона мечети "Сүйінқара"
8
Село Жетыбай, открытая площадка перед домом культуры
9
Село Мунайшы, микрорайон Салтанат, северо-восточная сторона ресторана "Салтанат"
10
На растоянии 30 метров напротив авто заправочной станции товарищество с ограниченной ответственностью "Гелиус" расположенном на пересечении автодороги Актау – Жанаозен – Мунайшы - Жетыбай
11
Село Куланды, улица М.Ускинбаева, между продовольственным магазином "Тулпар" и детским садом "Аружан"
12
Село Бостан, восточная сторона дом культуры
13
Село Сенек, улица С.Матикова, восточная сторона дом культуры
14
Село Сенек, улица А.Темирханова, восточная сторона продовольственного магазина "Алтын-Нұр"