Аудандық маслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №30/329 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 маусымдағы № 3/23 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 шілдеде № 3093 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 229 "Қазақстан Республикасының Бірінғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №13711 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/329 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2946 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 28 қаңтарында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 294 852,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 010 985,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 6 821,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 56 207,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 220 838,0 мың теңге;
2) шығындар        – 12 401 966,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу        – 166 418,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 101 808,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 268 226,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 59 304,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 59 304,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 101 808,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 268 226,6 мың теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланатын қалдықтары – 107 114,1 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года №30/329 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 24 июня 2016 года № 3/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 26 июля 2016 года № 3093
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра финансов Республики Казахстан от 12 мая 2016 года № 229 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года №403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №13711), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 30/329 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2946, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 января 2016 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложению, в том числе бюджет на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 12 294 852,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 010 985,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 821,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала        – 56 207,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 220 838,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 401 966,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 166 418,6 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 101 808,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 268 226,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета       – 59 304,5 тысяч тенге; 6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 59 304,5 тысяч тенге;
поступление займов                   – 101 808,0 тысяч тенге;
погашение займов                   – 268 226,6 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 107 114,1 тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

85 518,0
006
Балаларға қосымша білім беру
118 397,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
3 891,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
8 727,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға(қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
4 000,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 909,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
30 929,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет дене шынықтыру және спорт бөлімі
113 026,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
113 026,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
404 878,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 356,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 356,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
396 523,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 696,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
88 963,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек
19 481,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 411,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
178 306,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 927,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
20 035,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 467,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
19 672,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
16 365,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

85 518,0
006
Дополнительное образование для детей
118 397,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 891,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
8 727,0
012
Капитальные расходы государственного органа
500,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 000,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 909,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в
дошкольных организациях образования
30 929,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
113 026,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
113 026,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
404 878,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 356,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным
воспитателям
7 356,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города
областного значения)
396 523,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 696,0
002
Программа занятости
88 963,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива
специалистам здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской
местности в соответствии с законодательством Республики
Казахстан
19 481,0
005
Государственная адресная социальная помощь
17 411,0
006
Оказание жилищной помощи
200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных представительных органов
178 306,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающих и обучающихся на дому
2 927,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20 035,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 467,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19 672,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
16 365,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)