Маңғыстау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №28/247 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 30/263 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 наурызда № 2992 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, Қазақстан Республикасының Заңына және "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 11 наурыздағы № 33/491 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2981 болып тіркелген) сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/247 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2943 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 21 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, тиісінше оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7 397 479,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5 200 014,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5 741,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша -11 347,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша -2 180 376,0 мың теңге;
2) шығындар -7 411 443,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -77 366,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 101 808,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -24 442,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 91 329,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 91 329,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 101 808,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -24 442,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -13 963,9 мың теңге.";
2 тармақта:
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Мангистауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №28/247 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 17 марта 2016 года № 30/263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 29 марта 2016 года № 2992
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 11 марта 2016 года № 33/491 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2981), Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 28/247 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2943, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 21 января 2016 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 7 397 479,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 200 014,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 5 741,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 347,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 180 376,0 тысяч тенге;
2) затраты - 7 411 443,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 77 366,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 101 808,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 24 442,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 91 329,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
91 329,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов -101 808,0 тысяч тенге;
погашение займов - 24 442,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств-13 963,9 тысяч тенге.";
в пункте 2:
подпункт 3) изложить в новой редакции:

"3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы - 0 пайыз;";
2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2016 жылға арналған Маңғыстау ауданының бюджетінен облыстық бюджетке 866 757 мың теңге сомасындағы бюджеттік алу көзделсін.";
3 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"817 925 мың теңге - мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы және лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме ақы төлеуге;";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Аудан әкімдігінің резерві 6 493 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Маңғыстау аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Е.Қалиев) осы шешімнің Маңғыстау облыстық әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданының әкімінің орынбасарына (А.Сарбалаев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Бекмұратов
Аудандық Мәслихат хатшысы Т.Қылаңов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Шабикова Рима Нерражимқызы
"17" наурыз 2016 жыл.
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2016 жылғы 17 наурыздағы
№30/ 263 шешіміне
қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Сан
Сын
Ішкі
сын
А т а у ы
Бекітілген бюджет
I.Кірістер

"3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 0 процентов;";
дополнить пунктом 2-1:
"2-1. Предусмотреть из бюджета Мангистауского района на 2016 год в
сумме 866 757 тысяч тенге бюджетную изъятию в областной бюджет.";
в пункте 3:
первый абзац изложить в новой редакции:
"817 925 тысяч тенге - на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв акимата района в сумме 6 493 тысячи тенге.".
2. Руководителью аппарата Мангистауского районного маслихата (Е.Калиев) после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области, обеспечить официальное опубликование настоящего решения в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района (А.Сарбалаев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Р.Бекмуратов
Секретарь районного маслихата Т.Кыланов
"СОГЛАСОВАНО"
Шабикова Рима Нерражимкызы
руководитель государственного
учреждения "Мангистауский
районный отдел экономики и
финансов"
"17" март 2016 года
Приложение
к решению Мангистауского районного
маслихата от 17 марта 2016 года №30/263
Районный бюджет на 2016 год
Кат.
Кл.
Пдк
Наименование
Сумма, тыс.тенге
I.Доходы

417 685,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
23 023,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 023,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
114 564,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
114 564,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
223 551,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
223 551,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 474,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
600,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4 000,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 874,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 073,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 073,0
2
Қорғаныс
10 727,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 727,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 727,0
4
Бiлiм беру
3 519 487,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 405 033,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
249 579,0
040
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттік бiлiм беру тапсырысын іске асыруға
442 528,0
003
Жалпы білім беру
2 521 484,0
006
Балаларға қосымша білім беру
65 062,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 722,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
68 023,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
5 000,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5 726,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

417 685,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
23 023,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23 023,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
114 564,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
114 564,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
223 551,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
223 551,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 073,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
18 073,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 474,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
600,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных
с этим
4 000,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33 874,0
2
Оборона
10 727,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 727,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 727,0
4
Образование
3 519 487,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 405 033,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
249 579,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
442 528,0
003
Общеобразовательное обучение
2 521 484,0
006
Дополнительное образование для детей
65 062,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 722,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
68 023,0
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий районного (городского) масштаба
5 000,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 726,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

1 909,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
26 000,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
114 454,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
114 454,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
338 352,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
326 569,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 987,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3 113,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
7 085,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29 472,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 371,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 160,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
189 974,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 989,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
9 586,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17 138,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 694,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
599,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
599,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 000,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 000,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9 184,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
9 184,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
493 394,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
266 238,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
21 495,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

1 909,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
26 000,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
114 454,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
114 454,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
338 352,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 000,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 000,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 184,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9 184,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
326 569,0
005
Государственная адресная социальная помощь
5 987,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3 113,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
7 085,0
002
Программа занятости
29 472,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 371,0
006
Жилищная помощь
2 160,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
189 974,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 989,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9 586,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 138,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 694,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
599,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
599,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
493 394,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
269 558,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
21 495,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

4 480,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
240 263,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
209 354,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
54 309,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
75 551,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
47 225,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
32 269,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 802,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 802,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 000,0
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
4 000,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
268 173,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
316,2
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
316,2
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
229 305,1
005
Mәдени-демалыс жұмысын қолдау
154 285,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
6 541,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 567,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
47 047,3
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 864,8
470
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
35 644,1
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 301,5
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13 978,6
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2 364,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
2 907,6
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
545,5
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
203,4
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
2 158,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

4 480,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
243 583,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
209 354,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
54 309,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
75 551,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
47 225,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
32 269,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 802,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 802,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 000,0
028
Развитие коммунального хозяйства
4 000,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
266 346,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
316,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области физической культуры и спорта
316,2
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
227 478,1
005
Поддержка культурно-досуговой работы
152 458,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
6 541,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 567,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
47 047,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
15 864,8
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
35 644,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
19 301,5
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13 978,6
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
2 364,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
2 907,6
007
Функционирование районных (городских) библиотек
2 158,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
545,5
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
203,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения