Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №36/246 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 3/22 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 маусымда № 3051 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/246 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2934 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016 - 2018 жылға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7 712 418,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 937 251,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5 249,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 68 932,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 700 986,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 724 070,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49 116,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 54 086,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4 970,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 60 768,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -
60 768,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 44 541,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 4 970,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 197,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Түпқараған аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін , оның "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Қ.Озғамбаев) жүктелсін.

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №36/246 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 16 мая 2016 года № 3/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 02 июня 2016 года № 3051
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 36/246 "О районном бюджете на 2016–2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2934, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 21 января 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016–2018 годы согласно приложению, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы - 7 712 418,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 937 251,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5 249,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 68 932,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 700 986,0 тысяч тенге:
затраты - 7 724 070,9 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование - 49 116,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 54 086,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 970,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 60 768,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) -
60 768,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 44 541,0 тенге;
погашение займов - 4 970,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 197,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата (А.Избен) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно - правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).