Түпқараған ауданы әкімінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 17 "Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімінің 2016 жылғы 06 маусымдағы № 26 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 маусымда № 3072 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған ауданы әкімінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 17 "Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2776 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және 2015 жылғы 22 қазандағы №51 "Ақкетік арайы" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының талаптары сақтала отырып, бұқаралық ақпарат құралдары арқылы сайлау учаскелері туралы сайлаушылар хабардар етілсін.
3. "Түпқараған ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Г.Демеуова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Алтынгалиевке жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Асауов
"КЕЛІСІЛДІ"
Түпқараған аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
А. Қуанбай
06 маусым 2016 жыл
Түпқараған ауданы әкімінің
"6" маусымдағы 2016 жылғы
№26 шешіміне қосымша
Дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін Түпқараған ауданының аумағындағы сайлау учаскелері № 227 сайлау учаскесі
Орталығы: Форт-Шевченко қаласы, Досан Тәжіұлы көшесі № 9, "Е.Өмірбаев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 872938 (код) 22367.
Шекарасы: Форт-Шевченко қаласының Досан Тәжіұлы, Оразмағамбет Тұрмағамбетұлы, Қабиболла Сыдиықов, Ибаш Жанболатова, Жазмағанбет Қызылбаев, Тобанияз Әлниязұлы, Бимембет Маяұлы, Нығмет Шымыров, Хиту Бекжанов, Нұрсұлтан Оңғалбаев, Иса Тіленбайұлы, Төлесін Әлиев, Мақаш Бектұрғанов, Сүйінғара Үргенішбайұлы, Абай, Мырзағали Әлібаев, Мұрын Жырау, Есбол Өмірбаев, Жамбыл, Астана, Ұлан Елубаев көшелерінің үйлері, сонымен қатар Жаңа Кетік шағын ауданының 5, 6 кварталдарының үйлері.
№ 228 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима Тупкараганского района от 8 июля 2015 года № 17 "Об образовании избирательных участков по Тупкараганскому району"
Решение акима Тупкараганского района Мангистауской области от 06 июня 2016 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 30 июня 2016 года № 3072
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Тупкараганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Тупкараганского района от 8 июля 2015 года № 17 "Об образовании избирательных участков по Тупкараганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2776, опубликовано в газете "Ақкетік арайы" от 22 октября 2015 года №51 и в информационно-правовой системе "Әділет" 29 июля 2015 года) следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Оповестить об избирательных участках, избирателей через средства массовой информации с соблюдением требовании статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан".
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Тупкараганского района" (Демеуова Г.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Алтынгалиева Т.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Асауов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Тупкараганской
районной избирательной комиссии
А. Куанбай
06 июня 2016 год
Приложение к решению
акимаТупкараганского района
от "6" июня 2016 года №26
Избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов на территории Тупкараганского района Избирательный участок № 227
Центр: город Форт-Шевченко, улица Досана Тажиулы №9, государственное учреждение "Средняя школа имени Е.Омирбаева", телефон/факс:872938 (код) 22367.
Границы: дома улиц Досана Тажиулы, Оразмагамбета Турмагамбетулы, Кабиболлы Сыдиыкова, Ибаш Жанболатовой, Жазмаганбета Кызылбаева, Тобанияза Алниязулы, Бимембета Маяулы, Ныгмета Шымырова, Хиту Бекжанова, Нурсултана Онгалбаева, Исы Тиленбайулы, Толесина Алиева, Макаша Бектурганова, Суйнгары Ургенишбайулы, Абая, Мырзагали Алибаева, Мурын Жырау, Есбола Умирбаева, Жамбыла, Астаны, Улана Елубаева, а также дома 5, 6 кварталов микрорайона Жана Кетик города Форт - Шевченко.
Избирательный участок № 228

Орталығы: Форт-Шевченко қаласы, Маршал Әбдіхалықов көшесі № 51, "Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 22252.
Шекарасы: Форт-Шевченко қаласының Жалау Мыңбаев, Маршал Әбдіхалықов, Шайхы Еркеғұлов, Сатанғұл Тәжиев, Естөре Оразақов, Келімберді Өтебаев, Ермек Даулетова, Дүйіш Тобышбаев, Ораз Бозахаров, Байбоз Қилыбайұлы, Сауытбай Масатов, Тілеумұрат Қожабеков, Мұстахи Бимағанбетов, Икембай Өтепбергенов, Лазер Тумышев көшелерінің үйлері, сонымен қатар Жаңа Кетік шағын ауданының 1, 2, 2 а, 3, 4 кварталдарының үйлері.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы, 8 Наурыз көшесі № 25, "Жалау Мыңбаев атындағы мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 24575.
Шекарасы: Баутин ауылының Қашаған Күржіманұлы, Жәнібек Матаев, 8 Наурыз, Виталий Водовской, Сәттіғұл Жанғабылов, Қалмырза Берішбаев,
Захар Дубский, Жаңа құрылыс, Диханбек Сатимов, Қылыш Нәдірбаев, Құлмырза Саудабаев, Ізтұрған Оразбаев, Абай Қошақбаев көшелерінің үйлері.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы Аташ елді мекені, Әліби Жанкелдин көшесі №27, "Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің Аташ кітапханасы, телефон/факс: 8 72938 (код) 24971.
Шекарасы: Баутин ауылы Аташ елді мекенінің Аманкелді Иманов, Мұрат Өскінбаев, Әліби Жанкелдин, Тау, Зауыт, Баялы Ақсамбаев көшелерінің үйлері.
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылөзен ауылы, Сатыбалды Сисенбаев көшесі №2, Түпқараған ауданы әкімдігінің "Қызылөзен мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс:872938 (код) 23851.
Шекарасы: Қызылөзен ауылының Сатыбалды Сисенбаев, Ізтұрған Нысанбаев, Дүйсе Бердібеков, Жаңа ауыл, Шамшырақ, Шарай, Жұмаш Сағындықов көшелерінің үйлері; сонымен қатар Қызылөзен ауылы және "Карагантубек" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында орналасқан мал шаруашылығының нүктелері және жеке шаруашылық қожалықтары.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Баланжан Қожашева көшесі № 5, Түпқараған ауданы әкімдігінің "Ақшұқыр мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс: 8 72938 (код) 23249.
Шекарасы: Ақшұқыр ауылының Ақжол, Өмірзақ Нұрбаев, Балсұлу Сахиева, Үштерек, Әлқуат Қожабергенов көшелерінің үйлері, сонымен қатар 4 кварталдың үйлері.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: Сайын Шапағатов ауылдық округі, Мақаш Елубаев көшесі №81, "№1 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 872938 (код) 31269.

Центр: город Форт-Шевченко, улица Маршала Абдихалыкова №51, государственного учреждения "Тупкараганская районная централизованная библиотечная система", телефон/факс: 8 72938 (код) 22252.
Границы: дома улиц Жалау Мынбаева, Маршала Абдихалыкова, Шайхы Еркегулова, Сатангула Таджиева, Есторе Оразакова, Келимберди Утебаева, Ермек Даулетовой, Дуйиша Тобышбаева, Ораза Бозахарова, Байбоза Килыбайулы, Сауытбая Масатова, Тилеумурата Кожабекова, Мустахи Бимаганбетова, Икембая Утепбергенова, Лазера Тумышева, а также дома 1, 2, 2а, 3, 4 кварталов микрорайона Жана Кетик города Форт - Шевченко.
Избирательный участок № 229
Центр: село Баутино, улица 8 Наурыз № 25, государственное учреждение "Школа-гимназия имени Жалау Мынбаева", телефон/факс: 8 72938 (код) 24575.
Границы: дома улиц Кашагана Куржиманулы, Жанибека Матаева, 8 Наурыз, Виталия Водовского, Саттигула Жангабылова, Калмырзы Беришбаева, Захара Дубского, Жана курылыс, Диханбека Сатимова, Кылыша Надирбаева, Кулмырзы Саудабаева, Изтургана Оразбаева, Абая Кошакбаева села Баутино.
Избирательный участок № 230
Центр: населенный пункт Аташ села Баутино, улица Алиби Джанкельдина №27, Аташская библиотека государственного учреждения "Тупкараганская районная централизованная библиотечная система", телефон/факс: 8 72938 (код) 24971.
Границы: дома улиц Аманкельди Иманова, Мурата Ускинбаева, Алиби Джанкельдина, Тау, Заводской, Баялы Аксамбаева населенного пункта Аташ села Баутино.
Избирательный участок № 231
Центр: село Кызылозен, улица Сатыбалды Сисенбаева №2, государственное коммунальное казенное предприятие "Қызылөзен мәдениет үйі" акимата Тупкараганского района, телефон/факс: 872938 (код) 23851.
Границы: дома улиц Сатыбалды Сисенбаева, Изтургана Нысанбаева, Дуйсе Бердибекова, Жана ауыл, Шамшырак, Шарай, Джумаша Сагындыкова села Кызылозен, а также животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории села Кызылозен и товарищества с ограниченной ответственностью "Карагантубек".
Избирательный участок № 232
Центр: село Акшукур, улица Баланжан Кожашевой №5, государственное коммунальное казенное предприятие "Ақшұқыр мәдениет үйі" акимата Тупкаранского района, телефон/факс: 872938 (код) 23249.
Границы: дома улиц Акжол, Омирзака Нурбаева, Балсулу Сахиевой, Уштерек, Алкуата Кожабергенова, а также дома 4 квартала села Акшукур.
Избирательный участок № 233
Центр: сельский округ Сайын Шапагатова, улица Макаша Елубаева №81, государственное учреждение "Школа-лицей №1 среднего общего образования", телефон/факс: 8 72938 (код) 31269.

Шекарасы: Сайын Шапағатов ауылдық округінің Найзабек Есетов, Ақназар Жақауов, Тасқынбай Шахатов, Сәйдім Тумышев, Бисембай Мейров, Алтынмұрат Бекенжанов, Ескі ауыл, Жолыбай Шахшабасов, Мақаш Елубаев, Бердіхан Қарайшықов көшелерінің үйлері, сонымен қатар 1, 2, 3, 4, 5, 6 кварталдарының үйлері, Сайын Шапағатов ауылдық округінің және "Жайлау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында орналасқан мал шаруашылығының нүктелері және жеке шаруашылық қожалықтары.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Таушық ауылы, Құлшық Жұбайұлы көшесі №41, "Таушық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс: 8 72938 (код) 44232.
Шекарасы: Таушық ауылының Сисен Әбдірахманов, Ардагерлер, Төлеген Қағазов, Абыл Тілеуұлы, Хамидолла Елмұханбетов, Құлшық Жұбайұлы, Түмен Балтабасұлы көшелерінің үйлері, Нұрбаулы Тұмсық шағын ауданының үйлері, сонымен қатар 1, 2, 3, 4 кварталдарының үйлері, Таушық ауылының және "Таушық" ауыл шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында орналасқан мал шаруашылығының нүктелері мен жеке шаруашылық қожалықтары.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің 2201 "Б" әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 24796.
Шекарасы: Баутин ауылының "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің 2201 "Б" әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі; Форт-Шевченко қаласының "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "51809 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "2018 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаражанбас вахталық поселкесі, "Қаражанбасмұнай" акционерлік қоғамының мәдени-демалыс орталығының қызыл бұрышы, телефон/факс:87292 (код) 473613.
Шекарасы: Қаражанбас вахталық поселкесінде орналасқан "Қаражанбасмұнай" акционерлік қоғамының және өзге де кәсіпорындардың жатақханалары.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Балсұлу Сахиева көшесі №1, "Маршал Әбдіхалықов атындағы мектеп - гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 23245.
Шекарасы: Ақшұқыр ауылының Баланжан Қожашева, Ғұбайдолла Айдаров, Бүркітбай Сәрсенов, Жаңа Қоныс көшелерінің үйлері, сонымен қатар 1, 3 кварталдарының және Бегей үйлері.
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозашы вахталық поселкесі, "Трейнинг центр" ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 529079.
Шекарасы: Бозашы вахталық поселкесінің және Солтүстік Бозашыда орналасқан өзге де кәсіпорындардың жатақханалары.
№ 239 сайлау учаскесі

Границы: дома улиц Найзабека Есетова, Акназара Жакауова, Таскынбая Шахатова, Сайдима Тумышева, Бисембая Мейрова, Алтынмурата Бекенжанова, Ески ауыл, Жолыбая Шахшабасова, Макаша Елубаева,Бердихана Карайшыкова сельского округа Сайын Шапагатова, а также дома 1, 2, 3, 4, 5, 6 кварталов, животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на
территории сельского округа Сайын Шапагатова и товарищества с ограниченной ответственностью "Жайлау".
Избирательный участок № 234
Центр: село Таушык, улица Кулшыка Жубайулы №41, государственное коммунальное казенное предприятие "Таушық мәдениет үйі", телефон/факс: 8 72938 (код) 44232.
Границы: дома улиц Сисена Абдрахманова, Ардагерлер, Толегена Кагазова, Абыла Тилеуулы, Хамидоллы Ельмуханбетова, Кулшыка Жубайулы, Тумена Балтабасулы, дома микрорайона Нурбаулы Тумсык, а также дома 1, 2, 3, 4 кварталов села Таушык, животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории села Таушык и товарищества с ограниченной ответственностью "Таушық" ауыл шаруашылығы".
Избирательный участок № 235
Центр: село Баутино, Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 2201 "Б" Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан", телефон/факс: 8 72938 (код) 24796.
Границы: Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 2201 "Б" Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" села Баутино; Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 51809" Министерства обороны Республики Казахстан и республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 2018" Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" города Форт-Шевченко.
Избирательный участок № 236
Центр: вахтовый поселок Каражанбас, красный уголок культурно-досугового центра акционерного общества "Каражанбасмунай", телефон/факс: 8 7292 (код) 473613.
Границы: общежития акционерного общества "Каражанбасмунай" и прочих предприятий, расположенных в вахтовом поселке Каражанбас.
Избирательный участок № 237
Центр: село Акшукур, улица Балсулу Сахиевой №1, государственное учреждение "Школа – гимназия имени Маршала Абдихалыкова", телефон/факс: 8 72938 (код) 23245.
Границы: дома улиц Баланжана Кожашевой, Губайдоллы Айдарова, Буркитбая Сарсенова, Жана Коныс, а также дома 1, 3 кварталов и Бегей села Акшукур.
Избирательный участок № 238
Центр: вахтовый поселок Бузачи, здание "Трейнинг центр", телефон/факс: 87292 (код) 529079.
Границы: общежития вахтового поселка Бузачи и прочих предприятий расположенных в Северном Бузачи.
Избирательный участок № 239

Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Әдек Жанашев көшесі, №49, Түпқараған ауданы әкімдігі Түпқараған аудандық білім бөлімінің "Ақшұқыр мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 50177.
Шекарасы: Ақшұқыр ауылының Сұлтанбай Наубетов, Бекбосын Қадырұлы, Жүсіп Дүйсенбаев, Дүйіш Досаев, Борсақбай Әбілхайыров, Әдек Жанашев, Қартбай Бекжанов, Ұзақбай Есқожаев, Жалау Қазиев, Тәжіғұл Кезбаев, Маңғыбай Түйешиев көшелерінің үйлері, сонымен қатар 2 және 5 кварталдарының үйлері.

Центр: село Акшукур, улица Адек Жанашева №49, государственное учреждение "Акшукурская школа – лицей" отдела образования Тупкараганского района акимата Тупкараганского района, телефон/факс: 8 72938 (код) 50177.
Границы: дома улиц Султанбая Наубетова, Бекбосына Кадырулы, Жусипа Дуйсенбаева, Дуйиша Досаева, Борсакбая Абилхайырова, Адека Жанашева, Картбая Бекжанова, Узакбая Ескожаева, Жалау Казиева, Тажигула Кезбаева, Мангыбая Туйешиева, а также дома 2 и 5 кварталов села Акшукур.