Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 237 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 желтоқсанда № 3223 болып тіркелді. Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 21 қарашадағы 2022 жылғы № 222 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 21.11.2022 № 222 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 6) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14010 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Түпқараған ауданының ұйымдарында ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 12.04.2021 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Түпқараған аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Г.Ш.Беришбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түпқараған ауданы әкімінің орынбасары Т. Алтынғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Асауов
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау облысы әкімдігінің
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау
басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы
"Түпқараған орталық аудандық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының директоры
Г. Шалабаева
"09" желтоқсан 2016 жыл.
Түпқараған ауданы әкімдігінің
"Түпқараған су жүйесі" мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының директоры
А. Аманафесов
"09" желтоқсан 2016 жыл.
Түпқараған ауданы әкімдігінің
"Түпқараған электр жүйесі" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны директорының
міндетін атқарушы
А. Ещанов
"09" желтоқсан 2016 жыл.
"Түпқараған аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Утесбаева
"09" желтоқсан 2016 жыл.
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 237 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданының ұйымдарында ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 12.04.2021 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымдар атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Квота мөлшері (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Ақ жол құрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 9 декабря 2016 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 декабря 2016 года № 3223. Утратило силу постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 21 ноября 2022 года № 222.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 21.11.2022 № 222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010), акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в организациях Тупкараганского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется в соответствии с постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 12.04.2021 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Тупкараганский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" (Г.Ш.Беришбаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тупкараганского района Алтынгалиева Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Асауов
"СОГЛАСОВАНО"
Директор государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Тупкараганская центральная районная больница"
Управления здравоохранения Мангистауской области
акимата Мангистауской области
Шалабаева Г.
"09" декабря 2016 год.
Директор государственного коммунального
предприятия "Түпқараған су жүйесі"
акимата Тупкараганского района
Аманафесов А.
"09" декабря 2016 год.
Исполняющий обязанности директора
государственного коммунального
предприятия "Түпқараған электр жүйесі"
акимата Тупкараганского района
Ещанов А.
"09" декабря 2016 год.
Руководитель государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел образования"
Утесбаева А.
"09" декабря 2016 год.
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
от "9" декабря 2016 года № 237
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в организациях Тупкараганского района
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 12.04.2021 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақ жол құрылыс" (по согласованию)