2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 54-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 сәуірде № 2999 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Мұнайлы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Е. Овезов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Біләловке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н. Тәжібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Children Caspian" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры
Актуреев Бердаулет Абдихадырович
"24" наурыз 2016 жыл.
"Детский комбинат "Жәудір"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
директоры Картабаев Мухтар Калаубаевич
"24" наурыз 2016 жыл.
"Детский комбинат "Келешек"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
директоры Кадралиев Рустам Мадиевич
"24" наурыз 2016 жыл.
"Ынтымақ Ақтау" Балалар комбинаты"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
директоры
Мусирханова Нурзия Аликеевна
"24" наурыз 2016 жыл
"Қобыланды батыр" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры
Оразбаева Балжан
"24" наурыз 2016 жыл.
Жеке кәсіпкер
Байдаулетова Альфия Сайлаубековна
"24" наурыз 2016жыл.
Жеке кәсіпкер
Бектигенова Гульнира Бекмурзаевна
"24" наурыз 2016 жыл.
Жеке кәсіпкер
Дауылбаев Қайнар Габитович
"24" наурыз 2016 жыл.
Жеке кәсіпкер
Емешова Айнур Шохановна
"24" наурыз 2016 жыл.
Жеке кәсіпкер
Емешева Камила Муналовна
"24" наурыз 2016 жыл.
Жеке кәсіпкер
Избаева Бахтыгул Куттыбековна
"24" наурыз 2016 жыл.
Жеке кәсіпкер
Новрузбаева Набат Амангелдиевна
"24" наурыз 2016 жыл.
Жеке кәсіпкер
Овезов Атамұрат Есенович
"24" наурыз 2016 жыл.
Жеке кәсіпкер
Рисгалыев Дусуп Сапарбаевич
"24" наурыз 2016 жыл.
Жеке кәсіпкер
Тулкибаева Адеми Оразгалиевна
"24" наурыз 2016 жыл.
Жеке кәсіпкер
Ходжаметова Алима Жаксиликбаевна
"24" наурыз 2016 жыл.
Жеке кәсіпкер
Юсупова Роза Жаксыбаевна
"24" наурыз 2016 жыл.
"Мұнайлы аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Овезов Есен Оринбасарович
"24" наурыз 2016 жыл.
"Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Көшекбаева Айша Қосайқызы
"24" наурыз 2016 жыл.
Мұнайлыауданыәкімдігінің 2016 жылғы "24" наурыз
№54-қ қаулысымен
бекітілген
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананыңақы төлеу мөлшері

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 18 марта 2016 года № 54-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 01 апреля 2016 года № 2999
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Мунайлинский районный отдел образования" (ОвезовЕ.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Билялова Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Н. Тажибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Children Caspian"
Актуреев Бердаулет Абдихадырович
"24" марта 2016 год.
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Детский комбинат "Жәудір"
Картабаев Мухтар Калаубаевич
"24" марта 2016 год.
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Детский комбинат "Келешек"
Кадралиев Рустам Мадиевич
"24" марта 2016 год.
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью
"Детский комбинат "Ынтымақ Ақтау"
Мусирханова Нурзия Аликеевна
"24" марта 2016 год.
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Қобыланды батыр"
Оразбаева Балжан
"24" марта 2016 год.
Индивидуальный предприниматель
Байдаулетова Альфия Сайлаубековна
"24" марта 2016 год.
Индивидуальный предприниматель
Бектигенова Гульнира Бекмурзаевна
"24" марта 2016 год.
Индивидуальный предприниматель
Дауылбаев Кайнар Габитович
"24" марта 2016 год.
Индивидуальный предприниматель
Емешова Айнур Шохановна
"24" марта 2016 год.
Индивидуальный предприниматель
Емешева Камила Муналовна
"24" марта 2016 год.
Индивидуальный предприниматель
Избаева Бахтыгул Куттыбековна
"24" марта 2016 год.
Индивидуальный предприниматель
Новрузбаева Набат Амангелдиевна
"24" марта 2016 год.
Индивидуальный предприниматель
Овезов Атамұрат Есенович
"24" марта 2016 год.
Индивидуальный предприниматель
Рисгалыев Дусуп Сапарбаевич
"24" марта 2016 год.
Индивидуальный предприниматель
Тулкибаева Адеми Оразгалиевна
"24" марта 2016 год.
Индивидуальный предприниматель
Ходжаметова Алима Жаксиликбаевна
"24" марта 2016 год.
Индивидуальный предприниматель
Юсупова Роза Жаксыбаевна
"24" марта 2016 год.
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел образования"
Овезов Есен Оринбасарович
"24" марта 2016 год.
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Мунайлинского района"
Кошекбаева Айша Косаевна
"24" марта 2016 год.
Утверждено
постановлением
акиматаМунайлинского района
от " 24 " марта 2016 года
№54-қ
Государственныйобразовательныйзаказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016год