Маңғыстау ауылы бойынша бағалық аймақтарға бөлу шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 4/67 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 желтоқсанда № 3203 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы №442 Жер Кодексіне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау ауылын бағалық аймақтарға бөлу схемасы мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері және жер аймақтарының сипаттамасы осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Мұнайлы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Конысбаева).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Қазақбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ә. Өтегенов
27 қазан 2016 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/67 шешіміне
1 қосымша
Маңғыстау ауылын бағалық аймақтарға бөлу схемасы
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/67 шешіміне
2 қосымша
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері және Маңғыстау ауылы жер аймақтарының сипаттамасы
Аймақтар №
Аймаққа енетін аумақтар
Бағалық аймақ бойынша коэффициенттері
1
Селитебтік, екі қабатты және жеке үй құрылысы салынған орталық бөлігі енетін аймақ
2,0
2
Өнеркәсіптік аймақ
1,8
3
Селитебтік, тұрғын массиві кіретін жеке тұрғын үй құрылысы салынған аймақ
1,6
Аймақтардың сипаты
1-ші аймақ - Селитебтік, екі қабатты және жеке тұрғын үй құрылысы салынған орталық бөлігі енеді. Бұл жерде негізгі әкімшілік ғимараттар, жалпы білім беретін мектептер, спорт мектебі, мәдениет үйі, байланыс үйі, кітапхана, емхана, ауруханалық қалашық, мешіт, базар, қонақ үйі, ұсақ жеке дүкендер желісі, кафелер, мейрамханалар орналасқан
2-ші аймақ - Өнеркәсіптік аймақ
3-ші аймақ - Селитебтік, тұрғын массиві кіретін жеке тұрғын үй құрылысы салынған аймақ

О границах ценового зонирования и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селе Мангистау
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 21 октября 2016 года № 4/67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 02 декабря 2016 года № 3203
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года №442 Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему ценового зонирования и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и характеристику зон земель села Мангистау согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (Жанбуршина А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мунайлинского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, по депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии Конысбаева Г).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Казахбаев
Секретарь районного маслихата Б. Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел земельных отношений"
Отегенов А.
27 октября 2016 года
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/67
от 21 октября 2016года
Схема ценового зонирования территории села Мангистау
Приложение 2
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/67
от 21 октября 2016года
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и характеристика зон земель села Мангистау
Зона №
Территории вошедшие в зону
Коэффициенты по ценовой зоне
1
Селитебная, двухэтажные и зона в которые входит центральные части построенных частных домов
2,0
2
Промышленная зона
1,8
3
Селитебная, зона в которую входит жилой массив сторительство построенных частных жилых домов
1,6
Характеристика зон
1 зона – Селитебная, двухэтажные и зона в которые входит центральные части построенных частных жилых домов. Здесь расположены основные административные здания, общеобразовательные школы, спорт школы, дом культуры, дом связи, библиотека, поликлиника, больничный городок, мечеть, рынок, гостиница, сеть частных мелких магазинов, кафе, рестораны
2 зона – Промышленная зона
3 зона – Селитебная, зона в которую входит жилой массив сторительство построенных частных жилых домов