Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/439 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсанда № 6/96 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 3217 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/64 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3210 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/439 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2932 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және 2016 жылғы 23 қаңтарда № 3-4 (533-534) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 510 778 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 917 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30 931 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 193 943 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 7 368 374 мың теңге;
2) шығындар – 11 618 455 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 718 727 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 275 848 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 557 121 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 826 404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 826 404 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 275 848 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 557 121 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –107 677 мың теңге.";
2 тармақтың 2 және 3 тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/439 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2016 года № 6/96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 декабря 2016 года № 3217
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/64 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3210), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/439 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2932, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 18 января 2016 года и в газете "Мұнайлы" от 23 января 2016 года № 3-4 (533-534)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 11 510 778 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 917 530 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30 931 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 193 943 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 368 374 тысяч тенге;
2) затраты – 11 618 455 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 718 727 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 275 848 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 557 121 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 826 404 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 826 404 тысяч тенге в том числе:
поступление займов – 2 275 848 тысяч тенге;
погашение займов – 557 121 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 107 677 тысяч тенге.";
подпункты 2 и 3 пункта 2 изложить в новой редакции:

"2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 793 186,2 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Сүлейменов).
3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Назар) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен соң, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын ,аудан әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Дюсалиев
Аудандық мәслихат
хатшысы Б. Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Сұңғат
12 желтоқсан 2016 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 6/96 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы, мың тенге
1
2
3

"2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 793 186,2 тысяч тенге.";
приложения 1 и 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Б.Сулейменов).
3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (Б.Назар) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Б.Дюсалиев
Секретарь районного
маслихата Б. Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов"
Ш. Сұңғат
12 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 12 декабря 2016 года № 6/96
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тыс. тенге
1
2
3

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
129 675
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
128 707
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
968
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
38 807
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
38 059
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
622
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
126
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 514
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 988
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
526
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27 590
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 983
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
607
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 684
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
28 000
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 434
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
32 282
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31 668
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
614
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21 390
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 902
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
488
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
26 316
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 030
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

122
Аппарат акима района (города областного значения)
129 675
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
128 707
003
Капитальные расходы государственного органа
968
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38 807
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38 059
022
Капитальные расходы государственного органа
622
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
126
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 514
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 988
022
Капитальные расходы государственного органа
526
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 590
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 983
022
Капитальные расходы государственного органа
607
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 684
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28 000
022
Капитальные расходы государственного органа
250
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 434
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
32 282
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
31 668
022
Капитальные расходы государственного органа
614
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21 390
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 902
022
Капитальные расходы государственного органа
488
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 316
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 030
022
Капитальные расходы государственного органа

128 027
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
242 775
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
242 775
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
281 165
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
99 382
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
181 783
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
112 332
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 393
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
109 939
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
80 958
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
80 958
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 914 247
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 818
003
Жалпы білім беру
4 356 602
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
155 483
006
Балаларға қосымша білім беру
187 270
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4 513
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
22 217
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
43
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20 892
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алушы Қазақстан Республикасының азаматтарына біржолғы ақшалай қаражат төлеу
320
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
110 386
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
28 703
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
123 093
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
123 093
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
613 140
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты

128 027
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
242 775
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
242 775
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
281 165
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
99 382
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
181 783
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
112 332
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
2 393
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
109 939
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
80 958
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
80 958
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 914 247
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 818
003
Общеобразовательное обучение
4 356 602
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
155 483
006
Дополнительное образование для детей
187 270
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 513
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
22 217
012
Капитальные расходы государственного органа
43
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 892
022
Выплата единовременных денежных средств гражданам Республики Казахстан, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
320
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
110 386
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
28 703
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
123 093
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
123 093
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
613 140
Аппарат акима села Мангистау