2016 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын аудандар, Арқалық қаласы бойынша және дақылдар бөлінісінде бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпанда № 90 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 наурызда № 6254 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 409 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 31.08.2016 № 409 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2016 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары аудандар, Арқалық қаласы бойынша және дақылдар бөлінісінде бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
____________ А. Мамытбеков
Әкімдіктің
2016 жылғы 29 ақпандағы
№ 90 қаулысымен бекітілген
2016 жылдың өніміне бірінші көбейтілген
және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың
(пайдаланудың) ең төменгі нормалары аудандар, Арқалық
қаласы бойынша және дақылдар бөлінісінде
(килограмм/гектар)
№ п/п
Аудандар, қалалардың атауы
Дақыл
бидай
арпа
сұлы
күздік қара бидай
қарақұмық
дәнді-бұршақты
рапс
1
Алтынсарин

Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2016 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по районам, городу Аркалык и в разрезе культур
Постановление акимата Костанайской области от 29 февраля 2016 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 марта 2016 года № 6254. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 31 августа 2016 года № 409
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 31.08.2016 № 409 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2016 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по районам, городу Аркалык и в разрезе культур.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________ А. Мамытбеков
Утверждены
постановлением акимата
от 29 февраля 2016 года № 90
Минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2016 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по районам, городу Аркалык и в разрезе культур
киллограмм/гектар
№ п/п
Наименование районов, городов
Культура
пшеница
ячмень
овес
гречиха
зернобобовые
рапс
1
Алтынсаринский