Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 467 "Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 27 маусымдағы № 34 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 маусымда № 6514 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 108-баптарына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 467 "Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6061 тіркелген, 2015 жылғы 26 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153400676,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6023228,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 557996,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9780,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 146809672,8 мың теңге;
2) шығындар – 153755493,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7240776,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 8314190,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1073413,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 150000,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 150000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7745593,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7745593,0 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қостанай облысының жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған борыш лимиті 20873484,8 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Қосмұхамбетова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Ещанов
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Е. Спанов
Мәслихаттың
2016 жылғы 27 маусымдағы
№ шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 467 шешіміне 1–қосымша
Қостанай облысының 2016 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 467 "Об областном бюджете Костанайской области на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 27 июня 2016 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июня 2016 года № 6514
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 467 "Об областном бюджете Костанайской области на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6061, опубликовано 26 декабря 2015 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2016-2018 годы согласно приложения 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 153400676,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6023228,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 557996,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9780,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 146809672,8 тысячи тенге;
2) затраты – 153755493,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7240776,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8314190,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1073413,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 150000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 150000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7745593,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7745593,0 тысяча тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Установить лимит долга местного исполнительного органа Костанайской области на 2016 год в размере 20873484,8 тысяч тенге.";
приложение 1, 2 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Д. Космухамбетова
Секретарь Костанайского
областного маслихата С. Ещанов
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики и
бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
_______________________ Е. Спанов
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 июня 2016 года № 34
Приложение 1
к решению маслихата
от 11 декабря 2015 года № 467
Областной бюджет Костанайской области на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
уточн июнь
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
23194,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
1830,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
202952,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
14898,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1300,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
13817,6
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35792,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35792,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11385,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11385,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
62580,1
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61480,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1100,0
07
0
0
0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7524346,3
07
1
0
0
Тұрғын үй шаруашылығы
3432400,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7116,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7116,0
07
1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6380,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6380,0
261
Облыстың білім басқармасы
116590,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113828,0
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2762,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
39921,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17129,0

018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
23194
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
1830
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
202952
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
14898
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1300
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13817,6
263
Управление внутренней политики области
35792
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35792
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11385
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
11385
270
Управление по инспекции труда области
62580,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
61480,1
003
Капитальные расходы государственного органа
1100
07
0
0
0
Жилищно-коммунальное хозяйство
7524346,3
07
1
0
0
Жилищное хозяйство
3432400,4
253
Управление здравоохранения области
7116
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7116
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6380
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
6380
261
Управление образования области
116590
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
113828
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2762
262
Управление культуры области
39921
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
17129