Әкімдіктің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 6 және мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 471 "Қостанай облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" қаулысы мен шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 49 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 шілдеде № 6558 болып тіркелді
"Құқықтық актiлер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 6 және Қостанай облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 471 "Қостанай облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" қаулысы мен шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 6158 тіркелген, 2016 жылғы 17 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 50-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы қаулы мен шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай облысының әкімі Сессия төрағасы,
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
______________ А. Мухамбетов ______________ С. Ещанов

О внесении изменения в постановление акимата от 11 декабря 2015 года № 6 и решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 471 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 14 июля 2016 года № 5 и решение маслихата Костанайской области от 14 июля 2016 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 июля 2016 года № 6558
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 11 декабря 2015 года № 6 и решение Костанайского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 471 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6158, опубликовано 17 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 5 статьи 50 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:"
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области Председатель сессии,
секретарь Костанайского
областного маслихата
______________ А. Мухамбетов ______________ С. Ещанов