Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 467 "Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 25 шілдедегі № 57 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 шілдеде № 6564 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106,108-баптарына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 467 "Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6061 тіркелген, 2015 жылғы 26 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153737632,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6359215,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 558964,6 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9780,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 146809672,8 мың теңге;
2) шығындар – 153964529,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7238355,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 8314190,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1075834,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 277920,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу –277920,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7743172,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7743172,0 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын
"2. 2016 жылға арналған аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне:
төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
Алтынсарин ауданы – 63,9 пайыз;
Амангелдi ауданы – 39,4 пайыз;
Әулиекөл ауданы – 100,0 пайыз;
Денисов ауданы – 93,2 пайыз;
Жангелдин ауданы – 60,5 пайыз;
Жiтiқара ауданы – 97,4 пайыз;
Қамысты ауданы – 72,6 пайыз;
Қарабалық ауданы – 69,2 пайыз;
Қарасу ауданы – 61,7 пайыз;
Қостанай ауданы – 88,8 пайыз;
Меңдiқара ауданы – 83,5 пайыз;
Науырзым ауданы – 62,6 пайыз;
Сарыкөл ауданы – 73 пайыз;
Таран ауданы – 100,0 пайыз;
Ұзынкөл ауданы – 80,2 пайыз;
Федоров ауданы – 93,4 пайыз;
Арқалық қаласы – 100 пайыз;
Қостанай қаласы – 100,0 пайыз;
Лисаков қаласы – 100,0 пайыз;
Рудный қаласы – 100,0 пайыз;
аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне әлеуметтік салық бойынша:

О внесении изменений в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 467 "Об областном бюджете Костанайской области на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 25 июля 2016 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 июля 2016 года № 6564
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 467 "Об областном бюджете Костанайской области на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6061, опубликовано 26 декабря 2015 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 153737632,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –6359215,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 558964,6 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала –9780,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –146809672,8 тысячи тенге;
2) затраты –153964529,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7238355,6 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8314190,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –1075834,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 277920,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 277920,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7743172,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7743172,0 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2016 год нормативы распределения доходов:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов и городов областного значения:
Алтынсаринский район – 63,9 процента;
Амангельдинский район – 39,4 процента;
Аулиекольский район – 100,0 процентов;
Денисовский район – 93,2 процента;
Джангельдинский район – 60,5 процента;
Житикаринский район – 97,4 процента;
Камыстинский район – 72,6 процента;
Карабалыкский район – 69,2 процента;
Карасуский район – 61,7 процента;
Костанайский район – 88,8 процента;
Мендыкаринский район – 83,5 процента;
Наурзумский район – 62,6 процента;
Сарыкольский район – 73,0 процента;
Тарановский район – 100,0 процентов;
Узункольский район – 80,2 процента;
Федоровский район – 93,4 процента;
город Аркалык – 100,0 процентов;
город Костанай – 100,0 процентов;
город Лисаковск – 100,0 процентов;
город Рудный – 100,0 процентов;
по социальному налогу в бюджеты районов и городов областного значения:

Алтынсарин ауданы – 78,1 пайыз;
Амангелдi ауданы – 44,3 пайыз;
Әулиекөл ауданы – 92,3 пайыз;
Денисов ауданы – 93,2 пайыз;
Жангелдин ауданы – 50,5 пайыз;
Жiтiқара ауданы – 100,0 пайыз;
Қамысты ауданы – 78,3 пайыз;
Қарабалық ауданы – 63,1 пайыз;
Қарасу ауданы – 74,8 пайыз;
Қостанай ауданы – 92,8 пайыз;
Меңдiқара ауданы – 77,0 пайыз;
Науырзым ауданы – 47,1 пайыз;
Сарыкөл ауданы – 81,9 пайыз;
Таран ауданы – 95,9 пайыз;
Ұзынкөл ауданы – 76,4 пайыз;
Федоров ауданы – 67,6 пайыз;
Арқалық қаласы – 100 пайыз;
Қостанай қаласы – 100,0 пайыз;
Лисаков қаласы – 100,0 пайыз;
Рудный қаласы – 100,0 пайыз;
төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша және төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 100,0 пайызын есепке алу жолымен кірістерді бөлу нормативтері белгіленсін.".
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшасы осы шешімнің 1, 2 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Ещанов
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Е. Спанов
Маслихаттың

Алтынсаринский район – 78,1 процента;
Амангельдинский район – 44,3 процента;
Аулиекольский район – 92,3 процента;
Денисовский район – 93,2 процента;
Джангельдинский район – 50,5 процента;
Житикаринский район – 100,0 процентов;
Камыстинский район – 78,3 процента;
Карабалыкский район – 63,1 процента;
Карасуский район – 74,8 процента;
Костанайский район – 92,8 процента;
Мендыкаринский район – 77,0 процентов;
Наурзумский район – 47,1 процента;
Сарыкольский район – 81,9 процента;
Тарановский район – 95,9 процента;
Узункольский район – 76,4 процента;
Федоровский район – 67,6 процента;
город Аркалык – 100,0 процентов;
город Костанай – 100,0 процентов;
город Лисаковск – 100,0 процентов;
город Рудный – 100,0 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, и по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, путем зачисления 100,0 процентов в бюджеты районов и городов областного значения.";
приложения 1, 2 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
областного маслихата С. Ещанов
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
__________________ Е. Спанов
Приложение 1
к решению маслихата