Әкімдіктің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 190 "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қарашадағы № 498 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қарашада № 6703 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 190 "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5627 болып тіркелген, "Қостанай таңы" газетінде 2015 жылғы 9 маусымда жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О признании утратившим силу постановления акимата от 12 мая 2015 года № 190 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 7 ноября 2016 года № 498. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 ноября 2016 года № 6703
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 12 мая 2015 года № 190 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5627, опубликовано 9 июня 2015 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов