Қостанай облысы Рудный қаласының, Қостанай және Таран аудандарының шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 8 және Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 94 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қаңтарда № 6803 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 9 қарашадағы № 683 "Қостанай облысының Рудный қаласы, Қостанай және Таран аудандарының шекараларын (шегін) өзгерту туралы" қаулысының негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес облыстық маңызы бар Рудный қаласының шекарасына (шегіне) Қостанай және Таран аудандары жерлерінің жалпы алаңы 5288 гектар бөлігін қосу жолымен Қостанай облысы Рудный қаласының, Қостанай және Таран аудандарының шекаралары (шегі) өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік оң күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Қостанай облыстық мәслихаты
сессиясының төрайымы Г. Капенова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің жер
қатынастары басқармасы" ММ басшысы
_____________________ Н. Әбдуов
"Қостанай облысы әкімдігінің ауыл
шаруашылығы басқармасы" ММ басшысы
_______________________ Б. Мурзин
"Қостанай облысы әкімдігінің сәулет
және қала құрылысы басқармасы ММ басшысы
_________________________ А. Бекенов
Әкімдіктің
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 94 қаулысына
және мәслихаттың
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 94 шешіміне қосымша
Рудный қаласының шекарасына (шегіне) қосылатын Қостанай облысының Қостанай және Таран аудандары жерлері бөлігінің экспликациясы
Аудандардың атауы
Рудный қаласының шекарасына (шегіне) қосылатын жерлердің алаңы (гектар)
Соның ішінде:
Елді мекендердің жерлері (гектар)
Ауыл шаруашылығы мақсатына арналған жерлер (гектар)
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерлері, сауықтыру, рекреациялық және тарихи-мәдени мақсаттағы жерлер (гектар)
Босалқы жерлер (гектар)
1
2
3
4
5
6
Қостанай

Об изменении границ (черты) города Рудный, Костанайского и Тарановского районов Костанайской области
Совместные постановление акимата Костанайской области от 8 декабря 2016 года № 8 и решение маслихата Костанайской области от 8 декабря 2016 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 января 2017 года № 6803
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2016 года № 683 "Об изменении границ (черты) города Рудный, Костанайского и Тарановского районов Костанайской области" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черты) города Рудный, Костанайского и Тарановского районов Костанайской области путем включения в границу (черту) города областного значения Рудный части земель Костанайского и Тарановского районов общей площадью 5288 гектаров согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Председатель сессии
Костанайского областного маслихата Г. Капенова
Секретарь Костанайского
областного маслихата С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель ГУ "Управление земельных
отношений акимата Костанайской области"
________________________ Н. Абдуов
Руководитель ГУ "Управление сельского
хозяйства акимата Костанайской области"
___________________________ Б. Мурзин
Руководитель ГУ "Управления
архитектуры и градостроительства
акимата Костанайской области"
__________________ А. Бекенов
Приложение
к постановлению акимата
от 8 декабря 2016 года № 94
и решению маслихата
от 8 декабря 2016 года № 94
Экспликация части земель Костанайского и Тарановского районов Костанайской области, включаемых в границу (черту) города Рудный
Наименование районов
Площадь земель, включаемых в границу (черту) города Рудный (гектар)
В том числе:
Земли населенных пунктов (гектар)
Земли сельскохозяйственного назначения (гектар)
Земли особо охраняемых природных территорий, земли оздоровительного, рекреационного и историко-культурного назначения (гектар)
Земли запаса (гектар)
1
2
3
4
5
6
Костанайский