2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 380 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 мамырда № 6361 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2016 жылға арналған Рудный қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2016 жылға арналған Рудный қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Рудный
қаласының әкімі
Б. Ғаязов
Рудный қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 12 сәуірдегі
№ 380 қаулысына 1-қосымша
Республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2016 жылға арналған Рудный қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдар
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
1
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 13 балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 12 апреля 2016 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 мая 2016 года № 6361
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Рудного на 2016 год, финансируемых за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 1.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Рудного на 2016 год, финансируемых за счет средств местного бюджета согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким города Рудного
Б. Гаязов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Рудного
от 12 апреля 2016 года № 380
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Рудного на 2016 год, финансируемых за счет средств республиканского бюджета
№п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Дошкольные организации
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
1
Город Рудный
Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Детский сад № 13" акимата города Рудного

160
2
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 14 балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
154
3
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "Балдәурен" мектепке дейінгі дамыту және тәрбиелеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
4
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 16 балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
40
5
Рудный қаласы
"Рудный қаласы әкімдігінің № 4 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 15 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
7
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 2 Қашар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
Кестенің жалғасы:
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі ұйымдарда жан басына шаққандағы қаржыландырудың бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталық
1
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 13 балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
26 957
2
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 14 балабақ-шасы" комму-налдық мемле-кеттік қазына-лық кәсіпорны
26 957
3
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "Балдәурен" мектепке дейінгі дамыту және тәрбиелеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
26 957
4
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 16 балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
26 957
5
Рудный қаласы
"Рудный қаласы әкімдігінің № 4 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9 720
6
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 15 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9 720
7
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 2 Қашар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9 720
Кестенің жалғасы:
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы ата-ананың бір айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталық
Бөбекжай топтары
Мектепке дейінгі топтар
1
Рудный қаласы
Рудный қала-сы әкімдігінің "№ 13 балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
9095
2
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 14 бала-бақшасы" ко-ммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
8500
9095
3
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "Балдәурен" мектепке дейінгі дамыту және тәрбиелеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
9095
4
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 16 балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
9095
5
Рудный қаласы
"Рудный қаласы әкімдігінің № 4 мектеп-лицейі" ком-муналдық мемлекеттік мекемесі
9095
6
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 15 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9095
7
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 2 Қашар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9095
Рудный қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 12 сәуірдегі
№ 380 қаулысына 2-қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2016 жылға арналған Рудный қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдар
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
1
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 1 балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

160
2
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 14" акимата города Рудного
154
3
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольный центр развития и воспитания "Балдәурен" акимата города Рудного
100
4
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 16" акимата города Рудного
40
5
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 4 акимата города Рудного"
25
6
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 15" акимата города Рудного
25
7
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Качарская средняя школа № 2" акимата города Рудного
50
Продолжение таблицы:
№п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Дошкольные организации
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
1
Город Рудный
Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Детский сад № 13" акимата города Рудного
26 957
2
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 14" акимата города Рудного
26 957
3
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольный центр развития и воспитания "Балдәурен" акимата города Рудного
26 957
4
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 16" акимата города Рудного
26 957
5
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 4 акимата города Рудного"
9 720
6
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 15" акимата города Рудного
9 720
7
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Качарская средняя школа № 2" акимата города Рудного
9 720
Продолжнение таблицы:
№ п/п
Администрат-ивно-территори-альное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные организации
Мини-центр с полным днем пребыва-ния при школе
Мини-центр с неполным днем пребыва-ния при школе
Ясельные группы
Дошко-льные группы
1
Город Рудный
Коммунальное государстве-нное казҰнное предприятие "Детский сад № 13" акимата города Рудного
9095
2
Город Рудный
Коммунальное государстве-нное казенное предприятие "Ясли-сад № 14" акимата города Рудного
8500
9095
3
Город Рудный
Коммунальное государстве-нное казенное предприятие "Дошкольный центр развития и воспитания "Балдәурен" акимата города Рудного
9095
4
Город Рудный
Коммунальное государстве-нное казенное предприятие "Детский сад № 16" акимата города Рудного
9095
5
Город Рудный
Коммунальное государстве-нное учреждение "Школа-лицей № 4 акимата города Рудного"
9095
6
Город Рудный
Коммунальное государстве-нное учреждение "Средняя школа № 15" акимата города Рудного
9095
7
Город Рудный
Коммунальное государстве-нное учреждение "Качарская средняя школа № 2" акимата города Рудного
9095
Приложение 2
к постановлению акимата
города Рудного
от 12 апреля 2016 года № 380
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Рудного на 2016 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Дошкольные организации
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
1
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 1" акимата города Рудного