Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 482 "Рудный қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 45 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 тамызда № 6596 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 482 "Рудный қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6092 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 16892372,3 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 9176845,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31733,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1783825,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5899969,3 мың теңге;
2) шығындар – 17150242,6 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы В. Мищенко
Қалалық мәслихат хатшысы В. Лощинин
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ З. Жигунова
Мәслихаттың
2016 жылғы 12 тамыздағы
№ 45 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 482 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2016 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 482 "О городском бюджете города Рудного на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 12 августа 2016 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 августа 2016 года № 6596
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 482 "О городском бюджете города Рудного на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6092, опубликованное 22 января 2016 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 16892372,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9176 845,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31733,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1783 825,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5899 969,3 тысячи тенге;
2) затраты – 17150 242,6 тысячи тенге;";
приложения 1, 2, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата В. Мищенко
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования" акимата
города Рудного
______________________ З. Жигунова
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 августа 2016 года № 45
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 482
Городской бюджет города Рудного на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы