Рудный қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 66 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда № 6772 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рудный қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15015701,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12513999,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 43714,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 73191,4 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2384797,1 мың теңге;
2) шығындар – 15263930,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1400131,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -155200,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1493159,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1493159,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 23.02.2017 № 102 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізілді); 02.05.2017 № 121 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізілді); 17.08.2017 № 159 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізілді); 20.10.2017 № 174 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізілді); 04.12.2017 № 185 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізілді) шешімдерімен.
2. 2017 жылға арналған облыстық бюджеттен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 0 теңге құрайтыны ескерілсін.
3. 2017 жылға арналған Рудный қаласының қалалық бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 5 263 553,0 мың теңге қөзделгені ескерілсін.
4. 2017 жылға арналған Рудный қаласының жергілікті атқарушы органының резерв мөлшері 120346,8 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 04.12.2017 № 185 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізілді).
5. 2017 жылға арналған Рудный қаласының қалалық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2017 жылға арналған Горняцк кентінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес және 2017 жылға арналған Қашар кентінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О городском бюджете города Рудного на 2017-2019 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 21 декабря 2016 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2016 года № 6772. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 15015701,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12513999,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 43714,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 73191,4 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2384797,1 тысячи тенге;
2) затраты – 15263930,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1400131,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -155200,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1493159,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1493159,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Рудного Костанайской области от 23.02.2017 № 102 (вводится в действие с 01.01.2017); от 02.05.2017 № 121 (вводится в действие с 01.01.2017); от 17.08.2017 № 159 (вводится в действие с 01.01.2017); от 20.10.2017 № 174 (вводится в действие с 01.01.2017); от 04.12.2017 № 185 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в городской бюджет города Рудного, на 2017 год составляют 0 тенге.
3. Предусмотреть в городском бюджете города Рудного на 2017 год объемы бюджетных изъятий в областной бюджет в сумме 5 263 553,0 тысячи тенге.
4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа города Рудного на 2017 год в сумме 120346,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 04.12.2017 № 185 (вводится в действие с 01.01.2017).
5. Утвердить перечень бюджетных программ на 2017 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета города Рудного, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ поселка Горняцкий на 2017 год согласно приложению 5 и перечень бюджетных программ поселка Качар на 2017 год согласно приложению 6.

7. 2017 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді аудандық маңызы бар қалалар ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлу 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төртінші
кезекті сессиясының төрағасы
Ж. Құсайын
Қалалық мәслихаттың хатшысы В. Лощинин
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________ З. Жигунова
21 желтоқсан 2016 жылы
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 66 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2017 жылға арналған қалалық бюджеті

7. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между городами районного значения, селами, поселками, сельскими округами на 2017 год согласно приложению 7.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель четвертой очередной
сессии городского маслихата
Ж. Құсайын
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования" акимата города Рудного
________________________ З. Жигунова
21 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 66
Городской бюджет города Рудного на 2017 год