Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 "Арқалық қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 298 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 6212 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 "Арқалық қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6099 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3942015,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1244687,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13133,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 177416,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2506779,0 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 1575286,0 мың теңге;
2) шығындар – 4019527,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8402,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -85914,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85914,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Е. Цвентух
Мәслихат хатшысы                           Н.Шалдыбаев
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ А. Мұхамбетжанова
1 наурыз 2016 жыл
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Н. Гайдаренко
1 наурыз 2016 жыл
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 наурыздағы
№ 298 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 278 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2016 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 278 "О бюджете города Аркалыка на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 1 марта 2016 года № 298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2016 года № 6212
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 278 "О бюджете города Аркалыка на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6099, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Торгай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
" 1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3942015,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1244687,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13133,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 177416,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2506779,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1575286,0 тысячи тенге;
2) затраты – 4019527,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8402,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -85914,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85914,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии                        Е.Цвентух
Секретарь маслихата                        Н.Шалдыбаев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
____________ А. Мухамбетжанова
1 марта 2016 год
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
____________ Н. Гайдаренко
1 марта 2016 год
Приложение
к решению маслихата
от 1 марта 2016 года № 298
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 278
Бюджет города Аркалыка на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

9968,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
49213,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3386,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20854,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
447046,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
84057,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80068,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4540,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
75528,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
3989,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3989,0
2
Әлеуметтiк көмек
314541,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
314541,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
96695,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2700,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
107108,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21000,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1190,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
29735,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32529,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
19961,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3623,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48448,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48448,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40534,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1018,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

9968,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
49213,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3386,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20854,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
447046,6
1
Социальное обеспечение
84057,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80068,0
005
Государственная адресная социальная помощь
4540,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
75528,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3989,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3989,0
2
Социальная помощь
314541,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
314541,6
002
Программа занятости
96695,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2700,0
006
Оказание жилищной помощи
107108,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21000,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1190,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
29735,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32529,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
19961,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3623,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48448,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48448,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40534,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1018,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы