Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 304 "Алтынсарин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 24 қазандағы № 48 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 қарашада № 6692 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109 бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 304 "Алтынсарин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6110 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 қаңтарда "Таза бұлақ Чистый родник" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1745453,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 372234,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2735,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 400,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1370084,4 мың теңге;
2) шығындар – 1757053,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 25722,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12456,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9840,0 мың тенге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 9840,0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 47161,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47161,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Лингер
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Есмұханов
КЕЛІСІЛДІ
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________Е. Павлюк
Мәслихаттың
2016 жылғы 24 қазандағы
№ 48 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 304 шешіміне 1-қосымша
Алтынсарин ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 304 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 24 октября 2016 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 ноября 2016 года № 6692
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 304 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6110, опубликовано 12 января 2016 года в районной газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1745453,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 372234,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2735,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1370084,4 тысяч тенге;
2) затраты – 1757053,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25722,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12456,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9840,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9840,0 тысяч тенге
5) дефицит (профицит) бюджета – - 47161,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47161,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Лингер
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата
Б. Есмуханов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов акимата Алтынсаринского
района"
______________________ Е. Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 октября 2016 года № 48
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 304
Бюджет Алтынсаринского района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ