Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 59 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 мамырда № 6326 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 138 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 26.05.2016 № 138 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 18-бабына, 139-бабының 9-тармағына сәйкес, Амангелді ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің экономика мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі Ж. Таукенов
Амангелді аудандық
мәслихатының хатшысы
__________ Қ.Кеделбаев
11.04.2016 жыл
Әкімдіктің
2016 жылғы 11 сәуірдегі
№59 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
2) басшы;
3) жұмыспен қамту орталығының маманы.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мектеп директоры;
2) директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары;
3) директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары;
4) директордың ғылыми жұмыстары жөніндегі орынбасары;
5) әлеуметтік педагог;
6) педагог-психолог;
7) қосымша білім беру педагогы;
8) аға тәрбиелеуші, тәрбиелеуші;
9) музыкалық жетекші;
10) аға вожатый;
11) дене тәрбиесі жөніндегі нұсқаушы;
12) нұсқаушы;
13) аға әдіскер, әдіскер;
14) өндірістік оқыту шебері;
15) аға шебер;
16) медбике;
17) емдәмбике;
18) кітапханашы;
19) логопед;
20) суретші;
21) көркемдік жетекші;
22) интернат меңгерушісі;
23) бастапқы әскери даярлықты ұйымдастырушы оқытушы;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 11 апреля 2016 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2016 года № 6326. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 26 мая 2016 года № 138
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 26.05.2016 № 138 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима по экономическим вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района Ж. Таукенов
Секретарь Амангельдинского
районного маслихата
______________ К. Кеделбаев
11.04.2016 года
Приложение
к постановлению акимата
от 11 апреля 2016 года
№59
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу;
2) руководитель;
3) специалист центра занятости.
2. Должности специалистов образования:
1) директор школы;
2) заместитель директора по учебной работе;
3) заместитель директора по воспитательной работе;
4) заместитель директора по научной работе;
5) социальный педагог;
6) педагог-психолог;
7) педагог дополнительного образования;
8) старший воспитатель, воспитатель;
9) музыкальный руководитель;
10) старший вожатый;
11) инструктор по физической культуре;
12) инструктор;
13) старший методист, методист;
14) мастер производственного обучения;
15) старший мастер;
16) медицинская сестра;
17) диетическая сестра;
18) библиотекарь;
19) логопед;
20) художник;
21) преподаватели английского и русского языков в дошкольных
учреждениях;
22) художественный руководитель;
23) заведующий интернатом;

24) барлық мамандықтар бойынша мұғалiмдер;
25) мектепке дейiнгi ұйымның меңгерушiсi;
26) шебер, шеберхана меңгерушісі;
28) кітапхана меңгерушісі;
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) ұйымның басшысы;
2) мәдени ұйымдастырушы;
3) суретші;
4) кітапханашы;
5) бөлім меңгерушісі;
6) әртіс;
7) режиссер;
8) редактор;
9) әдіскер;
10) әкімші;
11) дирижер;
12) нұсқаушы;
13) солист;
14) библиограф;
15) көркемдік жетекші;
16) ұйым басшысының орынбасары;
17) хореограф;
18) дыбыс операторы.
4. Спорт саласындағы мамандар лауазымдары:
1) директор;
2) директордың орынбасары;
3) медбике;
4) аға жаттықтырушы, жаттықтырушы.
5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) ветеринариялық дәрiгер;
2) ветеринариялық фельдшер.

24) преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
25) учителя всех специальностей;
26) заведующий дошкольной организацией;
27) мастер, заведующий мастерской;
28) заведующий библиотекой;
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель организации;
2) культорганизатор;
3) художник;
4) библиотекарь;
5) заведующий отделом;
6) артист;
7) режиссер;
8) редактор;
9) методист;
10) администратор;
11) дирижер;
12) инструктор;
13) солист;
14) библиограф;
15) художественный руководитель;
16) заместитель руководителя организации;
17) хореограф;
18) звукооператор.
4. Должности специалистов в области спорта:
1) директор;
2) заместитель директора;
3) медицинская сестра;
4) старший тренер, тренер.
5. Должности специалистов в области ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.