Аудан әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 1 "Әулиекөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 сәуірде № 6308 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 27.03.2020 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 33-бабының 2-тармағына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудан әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 1 "Әулиекөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4494 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 наурызда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 273, № 274, № 275, № 277 сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Балғарин
Әулиекөл аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________ Нұрахметова Г.Қ.
Әкімнің
2016 жылғы 1 сәуірдегі
шешіміне № 2 қосымша
Әкімнің
2014 жылғы 10 ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
№273 сайлау учаскесі
Шекараларында: Әулиекөл ауылы – 9-Пятилетка, Дорожная, Есенин, Затобольская, Индустриальная, Островского, Приозерная, Советская, Строительная, Бәйтерек, Таран, Украинская, Чехов, Комаров, Кустанайская №3-тен №79 дейінгі тақ жақ, №2/8-ден №26 дейінгі жұп жақ, Лесная №5/1-ден №9/2 дейінгі тақ жақ, №21-ден №2/2 дейінгі жұп жақ көшелері.
№ 274 сайлау учаскесі
Шекараларында: Әулиекөл ауылы – Алтынсарин №1-ден №55 дейінгі тақ жақ, №2-ден №74 дейінгі жұп жақ, Байтұрсынов №1-ден №33 дейінгі тақ жақ, Уәлиханов, Гагарин №1-ден №49а дейінгі тақ жақ, №2/1-ден № 40 дейінгі жұп жақ, Байқұлақ батыр атындағы №1-ден №29 дейінгі тақ жақ, №2-ден №46 дейінгі жұп жақ, Западная №1-ден №19 дейінгі тақ жақ, №2-ден №14 дейінгі жұп жақ, Сұлтан Еркембаев атындағы, Мамедов №1-ден №71 дейінгі тақ жақ, №4-тен №90 дейінгі жұп жақ, Омаров, Ерік Асанбаев атындағы №1-ден №27/4 дейінгі тақ жақ, №2 жұп жақ, Пушкин №1/2-ден №41/1 дейінгі тақ жақ, №2-ден №34 дейінгі жұп жақ, Сьянов №1-ден №33 дейінгі тақ жақ, №2-ден №28 дейінгі жұп жақ, Степная №1а-дан №47а дейінгі тақ жақ, №4-тен №24 дейінгі жұп жақ, Южная №1-ден №53 дейінгі тақ жақ, Алтынсарин №78-ден №90 дейінгі жұп жақ, №57-ден №75 дейінгі тақ жақ, Байтұрсынов №2-ден №56 дейінгі тақ жақ, Ерік Асанбаев атындағы №33-тен №163/2 дейінгі тақ жақ, №10-нан №126/3 дейінгі жұп жақ, 1 Май №1-ден №37 дейінгі тақ жақ, №2-ден №38 дейінгі жұп жақ, Жильгильдин, Космонавтов №1/1-ден №9/2 дейінгі тақ жақ, №2/1-ден №4/3 дейінгі жұп жақ, Тургайская №1-ден №13 дейінгі жұп жақ, №2-ден №8 дейінгі жұп жақ көшелері;
№275 сайлау учаскесі
Шекараларында: Әулиекөл ауылы – Астана, Аманкелді №1-ден №61/2 дейінгі тақ жақ, №2-ден №34/1 дейінгі жұп жақ, Гагарин №51-ден №115/2 дейінгі тақ жақ, №24/2-ден №94 дейінгі жұп жақ, Рахимов №1-ден №61 дейінгі тақ жақ, №2-ден №46 дейінгі жұп жақ, Мамедов №73-тен №127 дейінгі тақ жақ, №92-ден №160 дейінгі жұп жақ, Степная №45/1-ден №71/1 дейінгі тақ жақ, №54/1-ден №76/1 дейінгі жұп жақ, Байтұрсынов №61-ден №75 дейінгі тақ жақ, №58-ден №94/3 дейінгі жұп жақ, Шақшақ Жәнібек батыр атындағы №1-ден №155/2 дейінгі тақ жақ, №2-ден №162/2 дейінгі жұп жақ, Тургайская №15-тен №29 дейінгі тақ жақ, №10-нан №26 дейінгі жұп жақ, Саржетім Қарабалуан батыр атындағы №1-ден №189 дейінгі тақ жақ, №2-ден №138 дейінгі жұп жақ, 10-пятилетка №1/1-ден №17/2 дейінгі тақ жақ, №2/а-дан №26/2 дейінгі жұп жақ, Кустанайская №77-ден №203/2 дейінгі тақ жақ, №30-дан №160/2 дейінгі жұп жақ, Джангилдин №3-тен №71 дейінгі тақ жақ, №2-ден №56/4 дейінгі жұп жақ көшелері;
№277 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима района от 10 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Аулиекольского района"
Решение акима Аулиекольского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 апреля 2016 года № 6308. Утратило силу решением акима Аулиекольского района Костанайской области от 27 марта 2020 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Аулиекольского района Костанайской области от 27.03.2020 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района от 10 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Аулиекольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4494, опубликовано 27 марта 2014 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения:
в приложении к указанному решению избирательные участки № 273, № 274, № 275, № 277 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Аулиекольского района".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Балгарин
Председатель Аулиекольской
районной избирательной комиссии
_______________ Нурахметова Г.К.
Приложение
к решению акима
от 1 апреля 2016 года № 2
Приложение
к решению акима
от 10 февраля 2014 года № 1
Избирательный участок № 273
В границах: села Аулиеколь – улицы 9 Пятилетка, Дорожная, Есенина, Затобольская, Индустриальная, Островского, Приозерная, Советская, Строительная, Бәйтерек, Тарана, Украинская, Чехова, Комарова, Кустанайская нечетная сторона с № 3 по № 79, четная сторона с № 2/8 по № 26, Лесная нечетная сторона с № 5/1 по № 9/2, четная сторона с № 21 по № 2/2.
Избирательный участок № 274
В границах: cела Аулиеколь – улицы Алтынсарина нечетная сторона с № 1 по № 55, четная сторона с № 2 по № 74, Байтурсынова нечетная сторона с № 1 по № 33, Валиханова, Гагарина нечетная сторона с № 1 по № 49 а, четная сторона с № 2/1 по № 40, имени Байқұлақ батыра нечетная сторона с № 1 по № 29, четная сторона с № 2 по № 46, Западная нечетная сторона с № 1 по № 19, четная сторона с № 2 по № 14, имени Султана Еркембаева, Мамедова нечетная сторона с № 1 по № 71, четная сторона с № 4 по № 90, Омарова, имени Ерика Асанбаева нечетная сторона с № 1 по № 27/4, четная сторона № 2, Пушкина нечетная сторона № 1/2 по № 41/1, четная сторона с № 2 по № 34, Сьянова нечетная сторона с № 1 по № 33, четная сторона с № 2 по № 28, Степная нечетная сторона с № 1/а по № 47, четная сторона с № 4 по № 24, Южная нечетная сторона с № 1 по № 53, Алтынсарина четная сторона с № 78 по № 90, нечетная сторона с № 57 по № 75, Байтурсынова четная сторона с № 2 по № 56, имени Ерика Асанбаева нечетная сторона с № 33 по № 163/2, четная сторона с № 10 по № 126/3, 1 Мая нечетная сторона с № 1 по № 37, четная сторона с № 2 по № 38, Жильгильдина, Космонавтов нечетная сторона с № 1/1 по № 9/2, четная сторона с № 2/1 по № 4/3, Тургайская нечетная сторона с № 1 по № 13, четная сторона с № 2 по № 8.
Избирательный участок № 275
В границах: села Аулиеколь – улицы Астана, Амангельды нечетная сторона с № 1 по № 61/2, четная сторона с № 2 по № 34/1, Гагарина нечетная сторона с № 51 по № 115/2, четная сторона с № 24/2 по № 94, Рахимова нечетная сторона с № 1 по № 61, четная сторона с № 2 по № 46, Мамедова нечетная сторона с № 73 по № 127, четная сторона с № 92 по № 160, Степная нечетная сторона с № 45/1 по № 71/1, четная сторона с № 54/1 по № 76/1, Байтурсынова нечетная сторона с № 61 по № 75, четная сторона с № 58 по № 94/3, имени Шақшақ Жәнібек батыра нечетная сторона с № 1 по № 155/2, четная сторона с № 2 по № 162/2, Тургайская нечетная сторона с № 15 по № 29, четная сторона с № 10 по № 26, имени Саржетім Қарабалуан батыра нечетная сторона с № 1 по № 189, четная сторона с № 2 по № 138, 10 Пятилетка нечетная сторона с № 1/1 по № 17/2, четная сторона с № 2/а по № 26/2, Кустанайская нечетная сторона с № 81 по № 203/2, четная сторона с № 30 по № 160/2, Джангильдина четная сторона с № 2 по № 56/4, нечетная сторона с № 3 по № 71.
Избирательный участок №277

Шекараларында: Әулиекөл ауылы – 50-лет ВЛКСМ, Абай, Баймағамбетов №75-тен №129/2 дейінгі тақ жақ, №78/1-ден №96 дейінгі жұп жақ, Березовая, Больничная, Восточная, Жамбыл, Дружбы, Заводская, Зеленые ряды, Киров, Лермонтов, Новая, Песчаная, Пионерская, Прибрежная, Рабочая, Мұқаш Тойқожаұлы атындағы, Спортивная, Терешкова, Трудовая, Тұрғымбаев, Фаризов, Целинная, Шаяхметов, Энергетиков көшелері.

В границах: села Аулиеколь улицы – 50 лет ВЛКСМ, Абая, Баймагамбетова нечетная сторона с № 75 по № 129/2, четная сторона с № 78/1 по № 96, Березовая, Больничная, Восточная, Джамбула, Дружбы, Заводская, Зеленые ряды, Кирова, Лермонтова, Новая, Песчаная, Пионерская, Прибрежная, Рабочая, имени Мұқаш Тойқожаұлы, Спортивная, Терешкова, Трудовая, Тургумбаева, Фаризова, Целинная, Шаяхметова, Энергетиков.